Eva Herzigova w koronkach od Diora

Młoda mama udowadnia, że powrót do wspaniałej figury nie jest trudny!

 

Czeska modelka, która niespełna rok temu została matką, pokazała się w odważnej kreacji na światowej premierze filmu o kubańskim rewolucjoniście "Che", która odbyła się 21 maja 2008 podczas festiwalu filmowego w Cannes.

Kreacja zaprojektowana przez dom mody Christiana Diora wzbudziła skrajne reakcje. Jedni uznali, że idealnie podkreśla ona figurę Evy, która szybko powróciła do kształtów sprzed ciąży. Inni natomiast, stwierdzili, że prześwitująca suknia jest zbyt odważna i odsłania zbyt dużo ciała.

Do czarnej kreacji Eva włożyła pokaźnych rozmiarów, diamentową kolię, która również skutecznie przyciągała uwagę.

Sukienka, którą wybrała Eva, pochodzi z kolekcji Diora na sezon wiosna/lato 2008. W wersji oryginalnej jest jeszcze odważniejsza. Dla Evy została nieco zmodyfikowana poprzez dodanie body które zasłania górną część ciała.

Eva Herzigova w sukni Dior Fot. JEAN-PAUL PELISSIER REUTERS/projekt: Dior Fot. ImaxTree/Free

Czym kierowała się modelka przy wyborze tak odważnego stroju? Złośliwi twierdzą, że chciała odciągnąć uwagę od swojego wieku. Nam wydaje się to nieco śmieszne.

35-letnia Eva Herzigova, zakończyła już karierę modelki. Powraca jedynie czasami, jak na przykład w kampanii jeansów Swish. Pewne jest jednak, że nadal może się pochwalić idealną figurą.

 

Anna Kołakowska

Więcej modowych newsów znajdziesz w serwisie Moda

Eva Herzigova Fot. ERIC GAILLARD REUTERS/AG

Więcej o: