Krótkie włosy przebojem roku

Mijający rok zdecydowanie należał do krótkich włosów. Potwierdziły to metamorfozy gwiazd, które z łatwością pożegnały długie sploty i wybrały wygodne, krótkie, a zarazem bardzo stylowe fryzurki.

Bob to już przeszłość. Wiedziała o tym dobrze Victoria Beckham , która zdecydowała się na radykalną zmianę fryzury. Rezygnując najpierw z półdługich włosów, a potem z modnego boba postawiła w końcu na bardzo krótką fryzurę, która wywołała wiele kontrowersji w świecie showbiznesu.

Victoria Beckham fot. East News

Seksownego boba pożegnała też Rihanna, dumnie prezentując ostre cięcie "na chłopczycę". Lula uważa, że krótkie włosy wcale nie pozbawiły Rihanny seksapilu. Wręcz przeciwnie, jej wygląd potwierdza, że takie włosy mogą być niezwykle seksowne. Cięcie pozwala też na dowolną zmianę wizerunku z grzecznej dziewczynki w drapieżną kocicę. Rihanna nie raz to udowadniała.

AP Photo/Evan Agostini

Cięcie podobne do Rihanny zaprezentowała w tym roku także jedna z polskich gwiazd, Monika Brodka. Lula przyznaje, że ta zamiana na zawadiacką fryzurkę wyszła Monice na dobre.

Monika Brodka (zdj. KJ/Forum)

Klasą samą w sobie jest Agyness Deyn. Ona zaufała krótkiej fryzurce już dawno i choć została stworzona tylko do jednej sesji zdjęciowej, postanowiła się z nią nie rozstawać. Tak trzymać!

Fot. ImaxTree/Free

A czy wy również odważycie się na radykalną zmianę i krótkie włosy?

Zobacz także:

Krótka fryzurka? Ozdób szyję! Biżuteria z klasą

Czytaj w Znam.to: Diament wśród lakierów do paznokci

Skomentuj:
Krótkie włosy przebojem roku
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane