Szmatrix - wielka próba... chodzenia

pokaz Balmain jesień/zima 2009/2010 fot. East News

pokaz Balmain jesień/zima 2009/2010 fot. East News (pokaz Balmain jesień/zima 2009/2010 fot. East News)

Wczoraj odbyła się generalna próba przed sobotnim pokazem! Zobacz WIDEO i dowiedz się, co się działo!

Wczoraj w końcu spotkałam się z naszymi modelkami. Pierwsze wrażenie: na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na fotkach. I dodatkowo wszystkie dziewczyny są bardzo sympatyczne, to ważne zwłaszcza, gdy zamierza się je nękać przez kilka godzin nauką chodzenia po wybiegu.

Próba miała rozpocząć się o 15, niestety ze względu na korki i inne sprawy, rozpoczęliśmy później. Krótki pokaz to wielkie przedsięwzięcie: bo trzeba kolejność ustalić, dobrać muzykę, zsynchronizować czas na przebranie z tym na wyjście i zejście, pomyśleć o wacikach do butów, nie wpaść w panikę i przewidzieć wszelkie możliwe scenariusze, łącznie z brakiem prądu (ale to już przesada).

Po ustaleniu kolejności wyjść, strojów a także odpowiedniej muzyki (będzie jak na pokazach w Paryżu), dziewczyny wyruszyły... I teraz wyobraźcie sobie, jak kroczą dumnie po wybiegu, z rozwianymi włosami i tajemniczym uśmiechem na twarzy... Właśnie tak to wyglądało kilka godzin później, przed 18. Nie pamiętam własnej nauki chodzenia, ale wybieg to jest wyzwanie! Dlatego liczę, że uczestnicy Szmatrixa docenią starania naszych modelek:)

ma.demoiselle

Więcej informacji o "Szmatrixie" oraz o modzie na Szmatrix.blox.pl.
Szmatrix

Skomentuj:
Szmatrix - wielka próba... chodzenia
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane