Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Ewa Szabatin!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd.  Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Ewy Szabatin, która kilka dni temu pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie".
  

 

Plus:

 

 

 

 

Marynarka

 

 

 

 

Doskonale skrojona marynarka to jeden z podstawowych elementów w szafie każdej kobiety. Ewie udało się znaleźć perfekcyjną! W tej stylizacji bezbłędnie zestawiła ją z szarym podkoszulkiem (możliwe też, że jest to bardzo wygodne body, które nigdy nie płata modowych figli i świetnie leży).

 

 

 

Minus:

 

 


 

Spódnica

 

 

 

 

Niestety żółta spódnica, która zapewne miała przełamać ciemną kolorystykę stroju, nie tworzy z resztą stylizacji spójnej całości. Rażą też trzy rozpięte guziki - czy Ewa za bardzo śpieszyła się przed wyjściem z domu i po prostu o nich zapomniała? 


 


Plus/minus

 

 

 

 

Kozaki

 

 

 

 

Klasyczne kozaki na obcasie to kolejny element stroju, który stanowi obowiązkową pozycję na liście modowych zakupów. Im prostszy, bardziej szlachetny krój butów wybierzesz, tym dłużej będą Ci służyć. Ewy kozaki prezentują się bardzo dobrze, niestety w zestawieniu ze spódnicą nie wyglądają już tak ciekawie. 

 

Podsumowanie:

 

55% dobrego stylu / 45% kiczu

Ewa Szabatin postanowiła rozweselić typowo jesienną stylizację żółtą spódnicą. Pomysł był dobry, niestety wykonanie nieco gorsze. Tworząc tego typu zestawy warto zwracać uwagę na rodzaje materiałów, z których wykonane są poszczególne elementy stroju. Spódnica Ewy zrobiona została z tkaniny, która bardziej kojarzy się z letnimi stylizacjami. Spódnica w tym samym kolorze i o zbliżonym kroju, wykonana z grubej satyny prezentowałaby się o niebo lepiej!


 

Negral/Lula.pl


Małgorzata Socha w Stylomierzu

Jak oceniasz stylizację Ewy Szabatin?
Więcej o: