Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Marina

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Mariny podczas nagrania "Dzień Dobry TVN".


 

Plusy:

 

 

 

 

Dżinsowa urtka

 

 

 

Marina dobrze wie, co będzie modne w nadchodzącym, wiosenno-letnim sezonie. Jasny, sprany dżins to jeden z wiodących trendów. Marina wykorzystała go w ciekawym, nowoczesnym zestawieniu. Podoba nam się zabawna marynarka założona na t-shirt oversized.

 

 

 

 

Minusy:

 

 


 

Opaska

 

 

 

 

Plecione opaski to hit jesieni - świetnie prezentują się do stylizacji w stylu boho. Jednak są bezwzględne dla rysów twarzy. W tym zestawieniu nie przekonuje nas kontekst (młodzieżowe ubrania), opaska zniekształca też kształt twarzy Mariny i dlatego jesteśmy na nie.


 


 

 

Buty

 

 

 

Moda na martensy minęła dawno temu. I choć zbliżająca się wiosna będzie należała do strojów inspirowanych wojskowym stylem, takie buty na pewno nie będą trendy. Nogi nie prezentują się w nich atrakcyjnie, a biały kolor tylko pogarsza efekt.

 

Podsumowanie:

90% dobrego stylu / 10% kiczu

Choć w stylizacji Mariny łatwo można dostrzec wyraźne "zgrzyty" całość prezentuje się świeżo i ciekawie. Z wielkim zainteresowaniem śledzimy proces kształtowania się wizerunku młodej wokalistki. Mamy nadzieję, że nie raz mile nas zaskoczy udanymi stylizacjami. Czekamy na więcej!

 

 

Negral/Lula.pl

 

Oceniamy stylizacje gwiazd - Ewa Szabatin

 

Jak oceniasz stylizację Mariny?
Więcej o: