Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd!

Przed Wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Luli i Plotek.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Ani Muchy.

 

 

 

Plusy:

 

 

 

 

Paznokcie i spodnie

 

 

 

Oryginalny manicure to często doskonały sposób na podkręcenie bardziej casulowej, prostej stylizacji. Ania Mucha postawiła na wiosenny, energetyzujący manicure - paznokcie pomalowane żółtym i czerwonym (końce) lakierem prezentują się bardzo ciekawie.

Nam podobają się też szare, klasyczne jeansy rurki. W takich spodniach Ania wygląda seksownie.


 

 

 


 

Buty

 

 

 

O tym, że Ania Mucha uwielbia buty (szczególnie te od Christiana Louboutina) wiemy od dawna. Tym razem wybrała beżowe szpilki typu open toe. Barwa butów podkreśliła kolor paznokci i opalenizny.


 


 

Minus:

 

 

 

 

Fryzura

 

 

 

 

Aktorkę coraz częściej możemy podziwiać w doskonałych strojach, które pięknie leżą na wysportowanej figurze polskiej gwiazdy. Jednak Ania wciąż nie może poradzić sobie z fryzurami. Choć jej włosy mają już zdecydowanie ładniejszy niż kiedyś, bardziej połyskujący kolor to wciąż fryzury Ani prezentują się niedbale.


 

Podsumowanie:

90% dobrego stylu /  10% kiczu


Niezobowiązujący, seksowny strój Ani prezentuje się świetnie. Dżinsy, t-shirt, skórzana kurtka i wysokie szpilki to zestaw, który sprawdzi się w prawie każdej sytuacji. Manicure dodał całości pazura (dosłownie!) i sprawił, że stylizacja nabrała charakteru. To, co nas niepokoi to kolor skóry Ani. Panna Mucha albo wybrała się na długie wakacje do ciepłych krajów albo spędziła sporo czasu na solarium (mogła też obficie posmarować ciało samoopalaczem). Bez względu na źródło opalenizny musimy przyznać, że nie prezentuje się ona zbyt dobrze...

 

 

Szaza/Lula.pl

 

Oceniamy stylizacje gwiazd - Edyta Górniak

Jak oceniasz stylizację Edyty Górniak?
Więcej o: