Wykreuj swój look - BeLLuCCi

Oto kolejna prezentacja makijażu. BeLLuCCi zdecydowała się pokazać wam jeden ze swych pomysłów na makijaż. Choć ciężko było jej się zdecydować wybrała połączenie fioletu i turkusu. Zobaczcie!

BeLLuCCi jak sama podkreśla nie jest profesjonalistką, ale wizaż i stylizacja są jej pasją. Jej pomysły pojawiają się spontanicznie i zależą od tego gdzie jest, jaka jest pogoda i jej humor. Ten makijaż powstał podczas kwietniowej słoty, a autorka wybierała się na spotkanie z przyjaciółmi.

Oto makijaż:

Jestem zafascynowana kulturą Indii, dlatego też bardzo często wprowadzam w swój ubiór i makijaż pewne elementy nawiązujące do tamtejszych obyczajów. W tym wypadku jest to na pewno połączenie w makijażu kolorów fioletowego i niebieskiego oraz czarna, wyraźna kredka zrobiona kohl'em. Do ubioru wprowadziłam szal kupiony w India shoopie oraz kolczyki również z tego sklepu. Dodałam także pasek kupiony w sklepie internetowym Radhashop.
Najczęściej używam cieni marki Inglot oraz MAC. W przypadku tego makijażu postąpiłam podobnie. Zazwyczaj używam cieni pyłkowych MAC, aby nadać makijażowi metalicznego połysku.
Osobiście uwielbiam długie, mocno wytuszowane rzęsy, dlatego też w moich makijażach rzęsy są bardzo mocno zaznaczone".

Wyślijcie nam również swoje pomysły na makijaże!

 

Wykreuj swój look!

Jak podoba ci się makijaż?
Więcej o: