Mel B. i jej dzieci mają taką samą fryzurę

Melanie B. - znana była solistka zespołu Spice Girls postanowiła zmienić fryzurę, ale nie tylko sobie. Taka samą stylizację zafundowała również swoim dzieciom.

Mel B. podobnie jak wiele kobiet ostatnimi czasy zdecydowała się na wygolenie sobie boku głowy. Trend zapoczątkowany przez Rihannę - znajduje coraz więcej zwolenniczek na całym świecie. Już nie tylko gwiazdy wycinają kawałek włosów. Na ulicach obserwujemy, że trend znalazł spore uznanie u kobiet.

Pomysł już dziś nie szczególnie oryginalny. Nie byłoby więc w tym nic dziwnego, ale Mel B. postanowiła posunąć się trochę dalej. Fryzurę zafundowała nie tylko sobie, ale również swoim dzieciom. Zarówno starszej córce Phoenix Chi, z którą niedawno prezentowały nowe fryzury na musicalu Koty, jak i młodszej Angel.

2 - letnia córka Melanie - Angel Iris również ma wygoloną głowę po obu stronach. Artystka jednak tłumaczy, że to akurat było wynikiem przyklejenia przez dziecko gumy do włosów. Tłumaczy, że musiała wygolić zaklejony kawałek. Potem postanowiła pójść za ciosem i wygolić od razu drugi. W efekcie Angel przypomina trochę małego trola, ale wygląda niezwykle słodko.

Jak podoba ci się ta stylizacja włosów?

 

Zobacz też:

Nowa fryzura Natalii Kukulskiej

PHOTO: TVP/EAST NEWS  47 Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2010 - SuperJedynki N/Z: Natalia Kukulska

Jak podoba ci się pomysł?
Więcej o: