Kasia Zielińska twarzą nowej polskiej marki kosmetycznej

07.10.2010 10:45
Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska (Fot. Materiały prasowe)

KOBO Professional to nowa marka profesjonalnych kosmetyków do makijażu. Firma jest polska i będzie powszechnie dostępna w drogeriach Natura.

KOBO Professional to marka, która powstała z myślą o tym, by każda kobieta miała dostęp do kosmetyków do tej pory zarezerwowanych dla zawodowych makijażystów. Poza tym produkty mają mieć przystępną dla każdego cenę.

Producent charakteryzuje je jako kosmetyki, które są łatwe w aplikacji i jednocześnie bardzo trwałe i wydajne.

Marka KOBO Professional oferuje bogatą paletę produktów oraz kolorów. Marka proponuje mocne, odważne barwy dla kobiet, które nie boją się ich używać. Ale dla miłośniczek bardziej naturalnego image'u też się coś znajdzie.

Kosmetyki KOBO Professional są produkowane w Europie, a ich stylistyka odzwierciedla trendy panujące w najważniejszych europejskich stolicach mody. Oznacza ona przede wszystkim wyraziste połączenia. Jesienno-zimowa kolekcja nazywa się CHIC. Jej twarzą została Kasia Zielińska. Możemy w niej zaobserwować akcenty kolorów zieleni szmaragdowej, granatu, turkusu lagoon i koloru szafirowego w połączeniu z elegancką czernią i niezwykłym blaskiem pawich piór. Prezentuje wizerunek kobiety tajemniczej i zmysłowej. Kreacja makijażu powierzona została Kasi Kozłowskej-Kołodziejskiej, cenionej w Polsce i w Europie makijażystce i stylistce. Jest ona również dyrektorem artystycznym marki.

Oferta jest naprawdę bogata. Część z produktów i informacje o nich znajdziecie w naszej galerii!

 

Zobacz też:

Nowość od Clinique - mineralny puder

Fot. Materiały prasowe

Czy uważasz, że wybór Kasi Zielińskiej na ambasadorkę marki był właściwy?
Skomentuj:
Kasia Zielińska twarzą nowej polskiej marki kosmetycznej
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane