Pokaz Macieja Zienia - wiosna 2011

Wczoraj w warszawskim hotelu Hilton odbył się pokaz najnowszej kolekcji na wiosnę 2011 zaprojektowanej przez Macieja Zienia.

Maciej Zień zrezygnował z wielkiego show na rzecz tradycyjnego pokazu mody z doskonałą oprawą. Muzyka na żywo zachwyciła gości i idealnie komponowała się ze zwiewnymi kreacjami. Przy rytmach skrzypiec licznie zgromadzeni wielbiciele talentu Zienia, w tym wiele znanych gwiazd, i obserwatorzy mogli podziwiać minimalistyczne, ale kobiece suknie. Większość kreacji była jednokolorowa, ale pojawiły się również dwukolorowe sukienki z jasną górą i ciemniejszym dołem oraz zaskakujące kreacje z rozszerzanym przodem i opinającym tyłem, jakby zostały zszyte z dwóch przeciętych w pionie sukni.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 22.11.2010 POKAZ KOLEKCJI MACIEJA ZIENIA RELATION - WIOSNA/LATO W HOTELU HILTON 2011 N/Z: MODELKA

Projektant na wiosnę 2011 proponuje barwy, które pojawiają się w trendach już od pewnego czasu - cieliste róże, beże, jasne szarości ozdobione karminowymi czerwieniami, granatem i czernią. Fasony wybrał różnorodne - od rozkloszowanych lat 50., przez długie, lejące się suknie, aż po obcisłe kreacje podkreślające sylwetkę. Pojawiło się sporo ciętego tiulu ułożonego warstwowo, marszczeń oraz delikatnych drapowań. Suknie zostały perfekcyjnie wykończone - gorsetowe góry podtrzymują delikatne, prawie niewidoczne ramiączka.

PHOTO: VIPHOTO/EAST NEWS WARSZAWA 22.11.2010 POKAZ KOLEKCJI MACIEJA ZIENIA RELATION - WIOSNA/LATO W HOTELU HILTON 2011 N/Z: MODELKA

Kolekcja Macieja Zienia na wiosnę 2011 jest idealna dla eleganckich kobiet, które cenią szyk, ale nie obawiają się zabawy modą. Zarówno starsza, jak i młodsza klientka znajdzie w niej coś dla siebie.

GALERIA!

Obejrzyj wideo z pokazu!

Więcej o: