Wpadka - kolorowe dredy Candy Girl

Na wczorajszym otwarciu otwarciu nowego sklepu H&M pojawiło się wiele gwiazd. Wśród nich znalazła się również Candy Girl - w nowej fryzurze.

Candy Girl - czyli Basia Hetmańska postanowiła nieco zmienić swoją fryzurę. Nie jest to niestety zmiana jakiej chcielibyśmy się spodziewać. Swoje charakterystyczne platynowe włosy zaplotła w dredy. Nie to jednak zwraca naszą największą uwagę. Candy girl chcąc być może ożywić nową fryzurę dodała do niej odrobinę niebieskiego koloru. Oprócz tego, przy jej dość rzadkich włosach fryzura nie prezentuje się najlepiej.

Oczywiste jest, że stylizacje i wizaż znanych osób rządzą się swoimi prawami. Możemy też zrozumieć, że zwrócenie na siebie uwagi jest dla celebrytów sprawą priorytetową. Jeśli jednak spojrzeć na tą kwestię z perspektywy dobrego gustu i stylu - pozostawia nam już więcej do życzenia. Całość nie jest precyzyjnie wykonana. I to niestety widać.

Pewne jest natomiast, że nowa fryzura z całą pewnością pasuje do scenicznych stylizacji piosenkarki. Cukierkowe, żywe kolory są tym, co Basia lubi najbardziej. Udowodniła to już nie raz.

Candy Girl

Jak wam podoba się nowa fryzura?

 

Zobaczcie też:

Candy Girl myli scenę z lodowiskiem

fot. Kapif

Urodziny MTV stylową wpadką?

Candy Girl

Jak oceniacie nową fryzurę Candy Girl?
Więcej o: