Gwiazdy bez makijażu - Taylor Swift

Katarzyna Bigos
01.12.2010 11:13
A A A
Taylor Swift

Taylor Swift (AP/Evan Agostini)

Taylor Swift, której fryzurę i makijaż podziwialiśmy ostatnio na gali rozdania nagród AMA - nie zawsze wygląda aż tak zjawiskowo. Zobaczcie gwiazdę w bardziej naturalnej odsłonie.

Być i wyglądać jak gwiazda jest marzeniem niejednej kobiety. Przypatrujemy się pięknym celebrytkom w sukniach od projektantów, wspaniałych fryzurach i efektownych makijażach i często z westchnieniem mówimy, że chciałybyśmy zamienić się z nimi wyglądem.

Rzadko jednak zdarza się, że gwiazdy bez makijażu wyglądają tak samo olśniewająco jak bez niego. Każda z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednia stylizacja, make up i światło są elementami, dzięki którym bajkowe metamorfozy są możliwe. Wiemy to, a jednak wciąż czujemy się zbyt zwyczajne.

Zupełnie niepotrzebnie. Większość ze znanych i podziwianych przez nas osób na co dzień nie stara się zwracać na siebie uwagi, chcą żyć normalnie, poszukują tej zwyczajności, której my mamy dość. Bez wyszukanych kreacji i mocnego makijażu nie robią aż tak wielkiego wrażenia. Dobrym tego przykładem będzie Taylor Swift. Parę dni temu zdjęcia gwiazdy z imprezy American music Awards podziwiał cały świat. Bez makijażu jej twarz nie robi na nikim aż tak piorunującego znaczenia. Jest ładna, ale nie wyróżnia się niczym szczególnie nadzwyczajnym.

Sami zobaczcie:

Taylor Swift returns to a recording studio with her mum on a rainy day in Nashville.  Pictured: Taylor Swift and mother, Andrea

Taylor Swift returns to a recording studio with her mum on a rainy day in Nashville.  Pictured: Taylor Swift and mother, Andrea

A jak wy oceniacie Taylor w bardziej naturalnej odsłonie?

 

Zobaczcie też:

Nowe oblicze Taylor Swift

Taylor Swift kolaż Lula.pl

PYTANIE Jak podoba ci się Taylor Swift bez makijażu?

 Wygląda bardzo ładnie
 Nie jest najgorzej, ale różnica jest znacząca.
 Wygląda zdecydowanie źle.

Tagi:

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane