Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Anna Mucha

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem oceniamy stylizację Anny Muchy.

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w Anny Muchy z konferencji prasowej serialu "Prosto w serce".

Jej znaki rozpoznawcze to szpilki i krótkie sukienki. Mucha uwielbia kusić mężczyzn i przyciągać ich spojrzenia. Pogoda w ostatnim czasie nas niestety nie rozpieszcza. Muchy też. Ania na konferencje nowego serialu TVN przyszła ubrana w dżinsową koszulę, czarne spodnie i kozaki. Jak wyglądała?

 

Anna Mucha

Anna Mucha

 

Plus:

 

 

 

 

Makijaż i fryzura

 

Anna Mucha

 

Mało widoczny makijaż i zaczesane do tyłu włosy sprawiły, że Ania wyglądała naturalnie i promiennie.

.

.

 

 

 

Minus:

 

 


 

Dodatki

 

Anna Mucha

 

Ania nie jest wysoka, więc szczególnie powinna dbać o zachowanie odpowiednich proporcji sylwetki. Rurki wpuszczone w kozaki to prosty pomysł na co dzień, ale Ania mogłaby się bardziej wysilić. Botki na masywnych platformach byłyby lepszym wyborem.

 

.


 


 

Minus:

 

 

 

 

Góra

 

Anna Mucha

 

I znów proporcje. Nie mamy nic przeciwko jeansowym koszulom, trendowi na ubrania "oversize" i prostym, codziennym rozwiązaniom, ale każde ubranie trzeba umieć nosić. Brak zarysowanej talii sprawia, że Ania wygląda masywnie. Koszula, spodnie i wysokie kozaki dzielą sylwetkę na 3 części, co ją optycznie skraca.

 

.

.

 

Podsumowanie:

60 % dobrego stylu / 40 % kiczu

Ania przyzwyczaiła nas do seksownych, kobiecych stylizacji. Casualowy, luźny look to ciekawa odmiana - celebrytka wygląda naturalnie i dziewczęco. Mogłaby jednak pamiętać o swoich mocniejszych i słabszych stronach i umiejętniej dopasowywać fasony do sylwetki. Przy niewielkim wzroście powinna unikać bezkształtnych fasonów, które dodają jej kilogramów, a odejmują centymetry.

Zobacz poprzednie oceny stylizacji gwiazd w Stylomierzu!

Sancita/Lula.pl

Jak oceniasz stylizację Anny
Więcej o: