Wpadka - różowy warkocz Christiny Aguilery

Christina Aguilera wciąż promuje swój najnowszy film: "The Burlesque". Ostatnio pojawiła się w Dublinie. Nowa fryzura nie należała do najlepszych w jej wydaniu!

Fryzura w stylu Julii Tymoszenko wyglądałaby prawdopodobnie znacznie lepiej, gdyby Christina (lub jej stylista) nie postanowili dodać do warkoczyka odrobinę różu. Fryzura nie zaskoczyłaby słabym efektem końcowym, gdyby miała ją na głowie Katy Perry. Z odpowiednim, tylko dla niej charakterystycznym strojem mogłaby pasować na czerwony dywan.

W przypadku Christiny -  fryzura wygląda dość dziecinnie, a różowe pasemko, niestety kiczowato. W dodatku całość wykonana jest lekko chaotycznie. I być może nie czepialibyśmy się, gdyby nie to, że wizaż niestety ma się nijak do całości stylizacji artystki.

Zrozumiała jest chęć zmiany - natomiast, w tym przypadku pomysł był raczej dość tani.

Jest to już kolejna wpadka gwiazdy. Na każdej premierze filmu pojawiała się w kobiecych, ale mało stylowych strojach, w których również prezentowała się dość tandetnie. Wyczucie stylu Christiny pozostawia nam ostatnio wiele do życzenia.

Fot. eastnewsUS performer Christina Aguilera, gestures as she poses at the premiere of the film 'Burlesque' in Madrid, Thursday, Dec. 9, 2010. (AP Photo/Daniel Ochoa de Olza)

US actress and singer Christina Aguilera poses during a photo call promoting the movie

Zobaczcie też:

Nowa fryzura Kim Kardashian

Pictured: Kim Kardashian Mandatory Credit ? Broadimage Kim Kardashian leaving the gym showing off her dreadlocks  12/30/10, Los Angeles, California, United States of America  Broadimage Newswire Los Angeles 1+  (310) 301-1027 New York      1+  (646) 827-9134 sales@broadimage.com http://www.broadimage.com

Jak oceniacie fryzurę Christiny Aguilery?
Więcej o: