Nowe lśniące pomadki marki Debby

Marka Debby jest już od jakiegoś czasu znana na polskim rynku. Wprowadza właśnie na rynek kolejną nowość - kremowe, połyskujące pomadki Shine Wear.

Marka Debby znana i kojarzona jest głównie ze swego charakterystycznego wizerunku. Docelową grupą miały być odważne kobiety, które szukają swojego stylu i nie boją się go wyrażać.

Każda kampania reklamowa i promocyjna faktycznie różni się od tradycyjnych zdjęć reklamowych kosmetyków. Trudno ocenić ostatecznie, czy jest to plusem, czy minusem.

Nie o tym jednak dziś chcemy pisać. Debby wprowadza bowiem na rynek nowe pomadki Shine Wear, które mają kremową konsystencję, ale jednocześnie wiele mikro perełek i cząsteczek odbijających światło, przez co tworzą one na ustach intensywny połysk.

Warto wspomnieć, że w swoim składzie zawierają składnik z masła Shea, dzięki czemu dodatkowo nawilżają oraz odżywiają usta.

Dobrą informacją jest niska cena pomadki. Kosztuje ona około 20zł.

Produkt dostępny jest w 7 kolorach:

nr 1 – Sugar Pink

nr 2 – Rose Bloom

nr 3 – Pink Blossom

n r 4 – Delirious Mauve

nr 5 – Sexy Plum

nr 6 – So Cherry

nr 7 – Chocolat Mon Amour

Jak wam się podobają?

Zobaczcie też:

Modny makijaż w stylu Freidy Pinto

Mandatory Credit: Photo by Picture Perfect / Rex Features ( 853764p )  Freida Pinto  'Oscar Wilde: Honoring The Irish In Film' Awards, Los Angeles, America - 19 Feb 2009

Więcej o: