Wiśniowe usta - modne w wiosennym makijażu

Pomarańczowy kolor pomadki to wiosenny hit. Kolejne trendy wskazują że równie modny będzie odcień wiśniowy.

Podczas prezentowania wiosenno - letnich kolekcji w Paryżu projektanci tacy jak: Louis Vuitton, Emanuel Ungaro, Yves Saint Laurent, czy Givenchy prezentowali na wybiegu makijaż, w którym pierwsze skrzypce grały wiśniowe usta.

Pomadki w kolorze wina będą w nadchodzącym sezonie kolejnym modnym elementem w makijażu. Odcień kojarzy się z kwiatowym aromatem, doskonale prezentuje się zarówno przy bladej jak i bardziej opalonej cerze. I mimo, że ciemna pomadka była jednym z podstawowym hitów jesieni - kolor wina na ustach nie staje się passe. Wręcz przeciwnie! Odświeżmy go w nowej wersji i nie bójmy się odrobiny koloru.

Warto wspomnieć, że gdy decydujemy się na tak wyrazisty kolor pomadki - w pozostałych elementach makijażu najlepiej zachować minimalizm. Najlepszy przykład tego stanowi makijaż z pokazu Yves Saint Laurenta, czy Givenchy (zdjęcia w naszej galerii). Natomiast wieczorem możemy zaszaleć i postawić na mocniejsze akcenty również w makijażu oczu. Jeśli chcecie zobaczyć jak to zrobić przyjrzyjcie się fotografiom w pokazów Ungaro, czy Louisa Vuittona!

Ready to wear Spring Summer 2011  Louis Vuitton Paris October 2010  PHOTO: EAST NEWS / ZEPPELIN

Zobacz też:

Wiosna pod znakiem pomarańczowej pomadki

Wiśniowy kolor pomadki:
Więcej o: