Jennifer Aniston zmieniła swoją ulubioną fryzurę

Jennifer Aniston, która od lat nie zmieniała swojej ulubionej fryzury zdecydowała się na jej skrócenie. Zmiany na lepsze?

Słynna i ulubiona fryzura Jennifer Aniston nie zmieniała się od lat! Dziś artystka postanowiła postawić na małe zmiany. Małe, bo skrócenie włosów nie jest zbyt spektakularną metamorfozą. Przed laty Jennifer miała nosiła już podobne uczesanie. Jednak sam fakt, że po tak długim czasie postanowiła chociażby trochę odmienić swój wizerunek - to duży plus.

Nieśmiertelny, stały look Jennifer uległ zmianie. Tradycyjny bob przypomina fryzurę, którą Jenn nosiła na początku 2000 roku, gdy była jeszcze z Bradem Pittem.

Co ciekawe, zupełnie niedawno Aniston w wywiadzie dla Allure wypowiadała się, że fryzura Rachel z początkowych odcinków serialu była według niej najbrzydszą fryzurą świata.

Co cóż... skrócenie włosów nie przypomina w niczym kultowych dziś "pazurków", wygląda na to, że Jennifer nie zmieniła zdania, aż tak radykalnie.

Jak wam się podoba mała odmiana?

Cast members Jennifer Aniston, Adam Sandler and Brooklyn Decker (L-R) pose to promote their movie

Zobacz też:

Nikt nie chce pachnieć jak Jennifer Aniston?

US actress Jennifer Aniston poses for a photograph at the launch of her new perfume at a department store in London, Wednesday, July 21, 2010. (AP Photo/Kirsty Wigglesworth)

Podoba Ci się zmiana fryzury Jennifer Aniston?
Więcej o: