Ola Kuligowska i Nicole Rosłoniec w lookbooku Apart

Apart nadal współpracuje z dziewczynami z ?Top Model?. Do stałej twarzy marki, Oli Kuligowskiej, dołączyła Nicole Rosłoniec.

Niezbyt wysokiej Oli Kuligowskiej nie udało się na razie zrobić kariery międzynarodowej, mimo wysiłków Marcina Tyszki. Jednak, jej zapamiętywalna, harmonijna twarz i sympatia widzów zapewniła jej stały napływa zleceń w Polsce. Ola reklamuje kożuchy Jedynak i od dłuższego czasu występuje w lookbookach Apart. Teraz dołączyła do niej koleżanka z pierwszej edycji „Top Model” - Nicole Rosłoniec. Ola prezentuje większą kolekcję srebra, a Nicole pozuje w kolekcji ze złota.

Szczególnie ciesz nas obecność tej drugiej - Nicole to najbardziej pechowa piękność pierwszej edycji TVN. Na początku wydawało się, że piękna blondynka z diastemą może wygrać „Top Model”, ale szybko pogarszająca się kontuzja kolana wyeliminowała ją z gry. Przypominamy, że Nicole w programie zastąpiła mało ciekawa Magda Swat, która również nie zagrzała miejsca w domu modelek. Po programie, Nicole zrobiła kilka sesji i kampanię dla marki Cropp, ale jej kariera nadal nie rozwija się na miarę predyspozycji. Mamy nadzieję, że współpracujący z D'vision, mediolański oddział Elite załatwi jej jakieś przełomowe zlecenie.

Bardziej lubimy sesje z udziałem Nicole, ale wydaje nam się, że do sesji dla Apart bardziej pasuje Ola Kuligowska. Bliżej jej do klientek sieci jubilerskiej - przypomina zwyczajną, piękną młodą kobietę, podczas gdy Nicole ma predyspozycje do edytoriali. Zimna uroda i diastema wpisują ją we współczesne kanony modelingu.

Która z modelek bardziej Wam się podoba? Któryś komplet biżuterii zachwycił Was szczególnie?

GALERIA
Aleksandra Kuligowska w lookbooku Apart


Zobacz także:
Biżuteria jak różaniec - hit czy kit?

Więcej o: