Nowa linia Łukasz Jemioł Basic - murowany hit?

03.09.2012
Łukasz Jemioł - linia Basic

Łukasz Jemioł - linia Basic (kolaż lula.pl)

Już w październiku premiera nowej linii Basic sygnowanej nazwiskiem Łukasza Jemioła. Sprawdźcie, co znajdziecie w nowej kolekcji tego zdolnego polskiego projektanta.

Podczas najbliższego Fashion Week Poland zostanie zaprezentowana najnowsza kolekcja, nowej linii Łukasza Jemioła, Basic. Nowe projekty skierowane zostały do tych wszystkich, którzy cenią wygodę i dobre krawiectwo za które nie trzeba płacić zbyt wygórowanych pieniędzy. Jak wypowiada się na temat nowej kolekcji designer:

"Powstaje na bazie moich doświadczeń w projektowaniu, oczekiwań klientów ale też na pewno rozwinie mnie jako projektanta i da nowe pole do działania."

 


Kolekcję Basic cechują proste linie i wysokiej jakości materiały a swoim style doskonale będą się  nadawać na mniej lub bardziej  oficjalne okazje. Modułowa forma kolekcji sprawia, że ubrania można dowolnie zestawiać. Znajdziemy w niej modele dla niej i dla niego, czyli t-shirty, long sleeve, tuniki, sukienki, spódnice, spodnie, bluzy a także płaszcze, kurtki, swetry, linię jeans oraz modele ubrań unisex.

Kolekcja Łukasz Jemioł Basic

 

Kolekcja dostępna będzie on-line oraz w wybranych sklepach.

 

Lookbook kolekcji zobaczyć możecie w naszej galerii.

 

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanem i kliknij tutaj

Skomentuj:
Nowa linia Łukasz Jemioł Basic - murowany hit?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane