Just Paul - marka, którą pokochały polskie gwiazdy [LOOKBOOK]

Naturalne piękno i ponadczasowa kobiecość to motywy przewodnie debiutanckiej kolekcji Just Paul na sezon jesień/zima 2013.

Just Paul to marka dla pewnych siebie, świadomych swojego piękna i ciała kobiet. Dla takich, które lubią uwodzić i czarować. Dla osób wymagających i oczekujących ubrań wyjątkowych, oryginalnych i niepowtarzalnych.


Projekty Just Paul to unikaty, występujące głównie w pojedynczych egzemplarzach. Ale to nie zaleta, to również wyjątkowe tkaniny. Marka oferuje ubrania szyte z najwyższej jakości materiałów takich jak: surowy jedwabie, wełna i wyjątkowo miękkie dzianiny.


W jesiennej kolekcji znajdziemy między innymi spódnice maxi, t-shirty, swetry, tuniki, kurtki i narzuty z filcowanej wełny oraz najbardziej charakterystyczne dla marki twin sety. Projekty dostępne są w najmodniejszych kolorach: przydymionych brązach, stonowanych szarościach i naturalnych pastelach. Ubrania
Just Paul charakteryzują się śmiałymi wycięciami, które uwidaczniają kobiece walory, eksponują dekolt, nogi i plecy.

W wyjątkowych projektach Pauliny i Justyny, zakochały się już polskie gwiazdy. W ubrania dziewczyn wybrały między innymi: Ania Czartoryska, Maja Bohosiewicz, Ola Kisio oraz stylistka Zosia Ślotała, która jest również brand managerem marki.

Just Paul zobaczyć możemy w nowo otwartym showroomie w Warszawie na rogu Wilczej i Mokotowskiej.

 

Just Paul to marka dla pewnych siebie, świadomych swojego piękna i ciała kobiet. Dla takich, które lubią uwodzić i czarować. Dla osób wymagających i oczekujących ubrań wyjątkowych, oryginalnych i niepowtarzalnych.
Sukienki i tuniki Just Paul to unikaty, występujące głównie w pojedynczych egzemplarzach. Marka oferuje ubrania szyte z najwyższej jakości materiałów takich jak: surowy jedwabie, wełna i wyjątkowo miękkie dzianiny.
W jesiennej kolekcji znajdziemy spódnice maxi, t-shirty, swetry, tuniki, kurtki i narzuty z filcowanej wełny oraz najbardziej charakterystyczne dla marki twin sety. Produkty dostępne są w najmodniejszych kolorach: przydymionych brązach, stonowanych szarościach i naturalnych pastelach.
Ubrania Just Paul charakteryzują się śmiałymi wycięciami, które uwidaczniają kobiece walory, eksponują dekolt, nogi i plecy.
W Just Paul zakochały się już polskie gwiazdy. W projektach dziewczyn zobaczyć mogłyśmy już Annę Czartoryską, Maję Bohosiewicz i Olę Kisio.
Ubrania marki Just Paul dostępne są w nowo otwartym showroomie na rogu Wilczej i Mokotowskie
Więcej o: