Victoria Beckham jesień-zima 2013/14 [ZDJĘCIA]

Victoria Beckham jesień-zima 2013/14

Victoria Beckham jesień-zima 2013/14 (kolaż lula.pl)

Victoria Beckham wraca do angielskich korzeni. Wyjątkowo stonowana i elegancka kolekcja na przyszły sezon zimowy.

W nowej kolekcji, Victoria Beckham wraca do swoich europejskich korzeni, czyli do angielskiej klasyki. Swetry, sukienki i spódnice, wszystko wykonane z wełny, tweedu, pledów i sztruksu. I mimo, że są to typowe materiały dla niezobowiązującego stylu angielskiej wsi, to w wysublimowanych projektach, zaprezentowanych przez panią Beckham wyglądają wyjątkowo elegancko. Sztruks pojawia się nawet na torebkach!

Oprócz charakterystycznych sukienek opinających ciało,  z modnymi w tym sezonie delikatnie bufiastymi lub  zaokrąglonymi ramionami, Victoria zaproponowała również bardzo twarzowe, oversize'owe płaszcze - monochromatyczne lub złożone z bloków kolorystycznych.

Dla równowagi architektoniczne projekty w nieco sportowym stylu i opinające ciało sukienki, uzupełnione zostały elementami zainspirowanymi męskimi marynarkami i smokingami.

Według mnie hitem kolekcji są dwie sylwetki zaprezentowane przez polskie modelki, czyli szara sukienka Magdy Frąckowiak i bluzka w szaro-beżowym kolorze zestawiona z szarą, ołówkową spódnicą. Ten właśnie zestaw miała na sobie Maria Loks, kolejne odkrycie agencji D'Vision!

Kolekcja Victorii Beckham w pigułce:

Trendy: zaokrąglona linia ramion, sukienki podkreślające ciało, oversize'owe płaszcze, golfy, bluzki z głębokimi rozcięciami z przodu, ołówkowe spódnice do pół łydki

Kolory: kobalt, ciemny brąz, czarny, wielbłądzi beż, żółty, szary

Materiały: wełna, pledy, sztruks, tweed, jedwab

Akcesoria: sztruksowe torby do ręki, czarne botki, cienkie paski w talii (no i oczywiście David Beckham na widowni)

Kluczowe sylwetki: szara sukienka z zaokrąglonymi ramionami, żółty płaszcz wiązany z boku

Modelki: Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss, Maria Loks

Victoria Beckham jesień-zima 2013/14kolaż lula.pl

 

Wszystkie sylwetki z pokazu znajdziecie w naszej GALERII

 

 

W nowej kolekcji Victoria Beckham wraca do swoich europejskich korzeni, czyli do angielskiej klasyki. Swetry, sukienki i spódnice, wszystko wykonane z wełny, tweedu, pledów i sztruksu. I mimo, że są to typowe materiały dla niezobowiązującego stylu angielskiej wsi, to w projektach zaprezentowanych przez pania Beckham, wyglądają wysublimowanie i bez wątpienia bardzo elegancko. Sztruks pojawia się również na torebkach.
Oprócz charakterystycznych sukienek opinających ciało, w tym sezonie z delikatnie bufiastymi lub też zaokrąglonymi ramionami, Victoria zaproponowała również delikatnie oversize'owe płaszcze - monochromatyczne lub też złożone z bloków kolorystycznych.
Dla równowagi architektoniczne projekty w sportowym stylu i opinające ciało sukienki, uzupełnione zostały defiladą sylwetkę zainspirowanych męskimi marynarkami, smoki
Skomentuj:
Victoria Beckham jesień-zima 2013/14 [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Zobacz także
  • Natalia Vodianova dla magazynu "The Edit" Natalia Vodianova w nowym magazynie "The Edit" [ZDJĘCIA]
  • Kamilla Baar twarzą kampanii Nenukko Kamilla Baar twarzą kampanii Nenukko [ZDJĘCIA]
Najczęściej czytane
Moda: