Joanna Krupa szukała nowej top modelki na Śląsku! Zobacz, jak wyglądał kolejny casting agencji Avant Models [ZDJĘCIA]

Kolejny casting już 14 grudnia w Bydgoszczy - przyjdziecie?

Joanna Krupa to obok Kasi Struss najsławniejsza podopieczna należącej do Małgorzaty Leitner agencji Avant Models. 30 listopada modelka, gwiazda programu "Housewives of Miami" i prowadząca show "Top Model. Zostań Modelką" zasiadła obok swojej menedżerki w centrum handlowym Europa Centralna w Gliwicach, gdzie wspólnie szukały nowej nadziei światowego modelingu:

Casting Avant ModelsAvant Models

Zgłosiło się wiele dziewczyn i z każdą z nich Joanna odbyła krótką rozmowę. Kandydatkom do tytułu top modelki zostało wypełnić kwestionariusz i zapozować do zdjęcia-portretu na tzw. ściance:

Casting Avant ModelsAvant Models

Kolejne castingi odbędą się już 14 grudnia w Bydgoszczy i 18 grudnia w Białymstoku. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Zajrzycie do GALERII i przekonajcie się, jak było w Gliwicach.

Kasia StrussAvant Models

Dodajmy, że Joanna Krupa wzięła również udział w odbywającej się tego dnia w Miejskim Centrum Kultury w Rudzie Śląskiej finale kampanii "Modna Ruda". Odwiedziła również schronisko dla zwierząt:

30.11.2013 Ruda Slaska . Modelka Joanna Krupa w schronisku dla zwierzat .  Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta    AGENCJA GAZETA/Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta

Więcej o: