Paulina Krupińska w świątecznej sesji zdjęciowej - reklamuje nową kolekcję torebek Sabriny Pilewicz [ZDJĘCIA]

Piękna Miss Polonia 2012 promuje torebki i akcesoria polskiej projektantki lubianej przez gwiazdy i blogerki.

Paulina Krupińska, modelka agencji Model Plus, odkryta podczas konkursu Miss Polonia, mimo że nie zdobyła korony Miss Universe, na swojej drodze zawodowej wciąż odnotowuje duże sukcesy. Została muzą duetu Paprocki&Brzozowski i w ich wspaniałej białej sukni wystąpiła na balu dwutygodnika "Flesz", wystąpiła w sesji magazynu "Viva", pojawiła się na kanapie w show Kuby Wojewódzkiego, a także na okładce "Hot Moda & Shopping", wzięła udział w wielu pokazach mody w jesiennym sezonie - widziałyśmy ją m.in. u Bizuu oraz Teresy Rosati.

Teraz śliczna Krupińska jest gwiazdą najnowszej kampanii reklamowej torebek Sabriny Pilewicz. Przypomnijmy, że dodatki od Pilewicz, a zwłaszcza torebki w kształcie bryły diamentu, noszą chętnie Edyta Herbuś, Ola Kwaśniewska (wzięła ślub w sukni projektu Pilewicz), a także blogerki, m.in. Charlize Mystery i Macademian Girl.

Do sesji Paulinę sfotografowała Iza Grzybowska. Miss Polonia 2012 pozuje na zdjęciach w białych kreacjach oraz w zimowej futrzanej czapce, z czerwoną szminką na ustach oraz efektownymi kolczykami w uszach. W dłoniach trzyma urocze prezenty w czarno-białych opakowaniach i torebkach. Możemy się tylko domyślać, że znajdują się w nich akcesoria z butiku Sabriny Pilewicz.

Wszystkie zdjęcia z kampanii znajdziecie w naszej GALERII

Zobaczcie również Paulinę Krupińską w wyjątkowo udanej czarno-białej sesji zdjęciowej

Paulina Krupińska, miss polonia, miss polonia 2012Kolaż Lula.pl


Więcej o: