Prada na wiosnę 2014 - w kampanii wystąpiły aż trzy Polki? [AKTUALIZACJA]

fot.Steven Meisel

fot.Steven Meisel (fot.Steven Meisel)

Oprócz nich  15 innych obiecujących modelek. Dziewczyny pozowały przed legendarnym Stevenem Meiselem.

Podczas mediolańskiego tygodnia mody, kolekcja Prady na tegoroczną wiosnę zrobiła na nas ogromne wrażenie. Miuccia Prada zainspirowana sztuką uliczną, na nowy sezon lansuje sportową elegancję. Sukienki opływające sylwetkę z ogromnym nadrukiem kobiecych twarzy (stworzone przez takich artystów jak Pierre Mornet, Jeanne Detallante, El Mac, Stinkfish, Mesa, Gabriel Specter), projektantka zestawiła ze sportowymi, piłkarskimi getrami. Prada zwieńczyła stylizacje bogato zdobionymi biustonoszami naszytymi na ubrania. Musimy przyznać, że to oryginalne rozwiązanie bardzo nam się wówczas spodobało.

Z początkiem roku włoski dom mody zaprezentował kampanię kolekcji. Miuccia powierzyła wykonanie zdjęć słynnemu Stevenowi Meiselowi. Projektantka współpracuje z fotografem regularnie już od kilku lat. To on jest autorem ostatnich kampanii Prady. Najnowsza sesja powstała już w listopadzie w nowojorskim studio Meisela. Na planie zjawiło się aż 18 dziewczyn, zarówno top modelek jak i tych początkujących. Wśród nich wypatrzyłyśmy rudowłosą Magdę Jasek, podopieczną agencji Model Plus - Olę Rudnicką i eteryczną Maję Salamon z D'Vision. Wszystkie trzy pojawiły się na wybiegu podczas wrześniowego pokazu.

Prada ss 2014Prada ss 2014/od lewej: Maja Salamon, Ola Rudnicka i Magda Jasek

Oprócz Polek w reklamie wystąpiły: Anna Ewers , Amanda Murphy, Julia Bergshoeff, Dorota Kullova , Lexi Bolling,  Ashleigh Dobry, Gracie Van Gastel, Wiktor Van Pelt, Maggie Jabłoński, Nastia Sten, Lieke Van Houten, Sabrina Loffreda, Nastia Sten, Cindy Bruna, Ophelie Guillermand , Malaike Firth i Lexi Bolling.

Niekonwencjonalna kolekcja została zaprezentowana w wyważony sposób. Modelki pozowały grupowo w statycznych pozach. W efekcie końcowym powstał niezwykle skomponowany, nietuzinkowy obraz. Jak wam się podoba?

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

AKTUALIZACJA: Jak się dowiedzieliśmy, Maja Salamon faktycznie wzięła udział w sesji, ale ostatecznie jej zdjęcie nie pojawiło się w kampanii. Ta informację potwierdziła nam Magdalena Łuniewska, szefowa Model Plus.

fot.Steven Meiselfot.Steven Meisel

Skomentuj:
Prada na wiosnę 2014 - w kampanii wystąpiły aż trzy Polki? [AKTUALIZACJA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Moda: