Bizuu na wiosnę 2014 lansuje klasyczną linię "New Look", a więc maksimum kobiecości [LOOKBOOK]

fot.Łukasz Pukowiec

fot.Łukasz Pukowiec (fot.Łukasz Pukowiec)

Dotychczasowy sukces marki spowodował, że projektantki polskiego brandu, Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zdecydowały się otworzyć kolejny butik.

Po bardziej drapieżnej, mrocznej i nawiązującej do stylistyki lat 70. kolekcji,  którą Bizuu zaproponowało nam na  jesienno-zimowe chłody, na zbliżającą się wiosnę duet projektantek  powraca do wdzięcznej, romantycznej estetyki, ale w wydaniu retro.

Kolekcja na wiosnę-lato 2014 jest oparta na powrocie do lat 50. a więc klasycznej linii "new look". W lookbooku znajdziemy sylwetki znakomicie podkreślające talię i kobiecą sylwetkę klepsydry. Wysokiej jakości materiały wykorzystane w kolekcji zachwycają subtelnymi, dziewczęcymi kolorami oraz kwiatowymi printami. Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zwieńczyły wiosenne stylizacje o niezbędne dodatki takie jak, pastelowe rękawiczki z miękkiej skóry, kapelusze i kopertówki. Do prezentacji kolekcji projektantki wybrały śliczną Hanię Koczewską.  Dziewczęcy urok podopiecznej Model Plus idealnie współgra ze stylistyką najnowszej kolekcji brandu. Natomiast wykonanie zdjęć do katalogu Jordan i Wachowiak zleciły Łukaszowi Pukowcowi, z którym współpracują regularnie przy lookbookach i kampaniach.

P.S.  Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak zdecydowały się otworzyć kolejny butik (jak dotąd ubrania i dodatki marki mogłyśmy kupić w starym Browarze w Poznaniu lub przy Koszykowej 1 w Warszawie). Od 8 lutego butik Bizuu pojawił się na mapie centrum Galeria Mokotów.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej GALERII.

fot.Łukasz Pukowiecfot.Łukasz Pukowiec

fot.Łukasz Pukowiecfot.Łukasz Pukowiec

Skomentuj:
Bizuu na wiosnę 2014 lansuje klasyczną linię "New Look", a więc maksimum kobiecości [LOOKBOOK]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Moda: