Urocza Thylane Lena-Rose Blondeau znowu miesza w świecie mody! Będzie nową Kate Moss?

Tak 13-latkę okrzyknęły już zachodnie media.

Pamiętacie kontrowersyjną sesję załączoną do styczniowego numeru "Vogue Paris", z 10-letnią wówczas dziewczynką w roli głównej? Thylane w mocnym, wyzywającym wręcz makijażu i wystylizowana na bezpruderyjną femme fatale, pozowała przed obiektywem Sharifa Hamza. Na Carine Roitfeld pełniąca w tamtym czasie funkcję redaktor naczelnej magazynu, za wyzywające ujęcia spadła ogromna fala krytyki.  Zarzucono jej, że przekroczyła granicę przyzwoitości. Koniec końców Roitfeld straciła swoją posadę.

fot.Sharif Hamzafot.Sharif Hamza/ "Vogue Paris" 2011 r.

Sytuacja ta wywołała wtedy dyskusję, w jakim wieku należy zaczynać karierę w świecie wielkiej mody. Szokujący edotrial  z 10-letnią Thylane Lena-Rose Blondeau podzielił branżę na dwa obozy. Jedni byli małą zachwyceni, inni potępiali zachowanie jej matki, która kierowała karierą dziewczynki. Po głośnej aferze Thylane wycofała się ze świata high fashion i skupiła się na prezentowaniu ubrań przeznaczonych dla dzieci w jej wieku.

Teraz po trzech latach urokliwa Francuzka powraca! I to od razy w wielkim stylu. 13-latka jawi się na kwietniowej okładce modowego magazynu "Jalouse". Zdjęcia nie szokują. Śliczna dziewczyna przed obiektywem aparatu pozuje w casualowych stylizacjach i w świeżym, prawie nie zauważalnym makijażu. Prezentuje się naturalnie i bardzo uroczo!

Zachodnie portale już zdążyły okrzyknąć ją następczynią Kate Moss! Jak myślicie, czy Blondeau ma szansę powórzyć sukces brytyjskiej ikony?

Zajrzyjcie do naszej GALERII gdzie znajdzie więcej zdjęć uroczej dziewczynki.

Jalouse magazineJalouse magazine

fot. twitter/TLBlondeaufot. twitter/TLBlondeau

Więcej o: