Marion Cotillard na trampolinie - nowa kampania torebek Lady Dior [ZDJĘCIA+WIDEO]

Piękna aktorka znów pozuje dla Diora. Nowa kampania torebek Lady Dior jest subtelna i pełna francuskiego szyku.

Grupa gwiazd związanych z marką Christian Dior jest mniej więcej stała. Najbardziej lukratywny kontrakt przeznaczono dla ulubienicy Amerykanów Jennifer Lawrence, jednak to kampanie z Marion Cotillard i Natalie Portman zbierają lepsze recenzje. Ta ostatnia jest twarzą zapachu Miss Dior, a Marion od lat reklamuje charakterystyczne kwadratowe torebki "Lady Dior". Jedyna Francuzka w gronie sławnych muz Rafa Simonsa ma już spore doświadczenie w pozowaniu - reklamuje markę od 2008 r. Aktorka pracowała już z takimi sławami fotografii jak Tim Walker, Steven Klein czy Peter Lindbergh. W nowej kampanii torebek Cotillard ponownie stanęła przed obiektywem Jean-Baptiste Mondino, artysty odpowiedzialnego za kampanię "Lady Dior" na jesień zeszłego roku:

Kampania Lady Dior Pre-Fall 2013Jean-Baptiste Mondino / Dior

Styl prac Mondino dla Diora można podsumować jako 100% kobiecości z naciskiem na podkreślenie opływowych linii ubrań Simonsa. Od początku swojej kariery w Diorze projektant inspirował się klasycznymi sylwetkami domu mody z lat 50. Szczególnie jest to widoczne w kolekcjach międzysezonowych (Resort i Pre-Fall), które promowane są w ramach kampanii "Lady Dior" z Marion Cotillard. Propozycje Dior na jesień 2014 są odrobinę bardziej nowoczesne i zdominowane przez nasz ulubiony tegoroczny trend - plisy i pliski.

Marion Cotillard w kampanii Lady Dior Pre-Fall 2014Jean-Baptiste Mondino / Dior

Żeby podkreślić fakturę plisowanych spódnic zdecydowano się na zdjęcia w ruchu. W studiu ustawiono trampolinę, a zamrożone kadry pokazują Marion Cotillard w locie. Nigdy nie widzieliśmy, żeby ktoś unosił się w powietrzu z takim wdziękiem! Aktorka jest wcieleniem wszystkich pozytywnych stereotypów o Francuzkach - szczupłych, wiecznie młodych i posiadających wrodzoną grację.

Marion Cotillard w kampanii "Lady Dior" Pre-Fall 2014 w GALERII >>>

Pikowana torebka + zawieszka kolor czerwony w stylu Dior
w okazje.info
Więcej o: