Stroniąca od paparazzi Zoe Saldana w sesji okładkowej dla "Marie Claire": Od razu, gdy tylko poznałam mojego męża, wiedziałam, że jest tym jedynym [ZDJĘCIA]

Niedawno świat obiegła wiadomość, że Zoe i jej mąż, Marco, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Od tego czasu fotoreporterzy nie odstępują aktorki ani na krok.

36-letnia Zoe Saldana to jedna z najbardziej tajemniczych gwiazd Hollywood. Głośno zrobiło się o niej w 2009 roku, po tym, jak wystąpiła w hitowym "Avatarze" Jamesa Camerona. Wówczas mogła już przebierać w ciekawych propozycjach, bo wcześniej grywała niemal wyłącznie mało istotne role drugoplanowe. W 2011 roku wcieliła się w główną postać w dramacie "Colombiana" według scenariusza Luca Bessona, w 2013 wystąpiła w "Star Trek: Into Darkness", filmie mocno promowanym na całym świecie>>, a także w pokazywanym w Cannes thrillerze "Blood Ties".

W tym samym roku w sekrecie poślubiła tez artystę Marco Perego. Ciekawostka: prace Perego zdobiły ściany londyńskiej Royal Academy of Arts, gdzie w lutym 2012 roku polska marka La Mania zaprezentowała swoją kolekcję>>

Pokaz La Manii w ramach London Fashion WeekLa Mania/Facebook

Tak jak swój ślub, tak i pierwszą ciążę Saldana chciała jak najdłużej zachować w sekrecie. Jednak media nie uszanowały jej prawa do prywatności i obwieściły, że gwiazda i jej mąż spodziewają się bliźniąt! W związku z tym Zoe wystosowała oficjalną publiczną odezwę do mediów, w której wyraziła swoje oburzenie. Ale z drugiej strony, dzięki temu, że cały świat dowiedział się, iż aktorka wkrótce zostanie mamą, przestała skrywać mocno zaokrąglony już  brzuszek:

Zoe SaldanaFot. Casey Curry

Obecnie gwiazda promuje najnowszy film ze swoim udziałem - "Guardians of the Galaxy". Dlatego też zgodziła się na sesję zdjęciową i obszerny wywiad dla amerykańskiego miesięcznika "Marie Claire". Na zdjęciach autorstwa Boe Marion Zoe ukazuje swoją niechęć do wciąż prześladujących ją paparazzi.

Zoe SaldanaFot. Marie Claire

Na okładce widzimy aktorkę w modnym dżinsie - pozuje w jasnej koszuli marki Saint Laurent i klasycznych Levisach. Na kolejnych zdjęciach gwiazda ma zaś na sobie luksusowe sukienki z jesiennych kolekcji takich marek, jak np. Prada, Louis Vuitton, Stella McCartney i Emilio Pucci.

W rozmowie z "Marie Claire" aktorka całkiem się otworzyła i była bardzo szczera:

Byłam kiedyś w związku z mężczyzną, który źle mnie traktował. Nie mam potrzeby, by dziś się z nim przyjaźnić. Nie muszę uchodzić za kobietę, która jest cool, bo kumpluje się ze wszystkimi swoimi eksami - mówi Saldana. - Dziś wiem, że gdy czujesz się z kimś nieszczęśliwa, musisz od razu odejść. Warto czekać na kogoś, kto będzie sprawiał, że poczujemy się szczęśliwe, kogoś, kto nie będzie chciał nas zmieniać, kto pozwoli nam dojrzeć.

W życiu staram się robić tylko to, co podpowiada mi serce. Wsłuchuję się w jego głos. Gdy poznałam mojego przyszłego męża, podpowiedziało mi, że to ten jedyny.

Więcej zdjęć z sesji pięknej Zoe Saldany dla "Marie Claire" znajdziecie w naszej GALERII>>

Zoe SaldanaFot. Marie Claire

Więcej o:
Skomentuj:
Stroniąca od paparazzi Zoe Saldana w sesji okładkowej dla "Marie Claire": Od razu, gdy tylko poznałam mojego męża, wiedziałam, że jest tym jedynym [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX