Zegarek - idealny prezent dla niej

Jaki więc wybrać?

Stalowe, na pasku, na bransolecie. W kolorze srebrnym , złotym, czy też wyjątkowo modnym w tym sezonie - kolorze różowego złota. Przeróżne marki, wzory i ceny - wachlarz zegarków z roku na rok przybiera na rozpiętości.

zegarkimat.prasowe

1. Lorus RJ210BX9

W całości wykonany ze stali szlachetnej. Pozbawiony zdobień w postaci kryształów. Wykończony w kolorze różowego złota. "Szlachetny look" podkręcają rzymskie cyfry na tarczy.

2. Casio A168WG-9EF

Ponadczasowy Casio w stylu retro. Pierwsza wersja zegarka powstała w latach 80tych. Od tego czasu zegarek cały czas cieszy się popularnością wśród kolejnych pokoleń. W całości wykonany ze stali szlachetnej.

3. Lacoste 2000874

Piękne połączenie bieli z różowym złotem. Z jednej strony delikatny, z drugiej zaś (za sprawą gabarytów i odstających koronek) odważny model. Bardzo charakterystyczny z przejrzyście wykończoną tarczą. Pasek ze skóry, koperta w całości ze stali szlachetnej.

4. GUESS W0448L1

Najsilniejszy trend wśród zegarków damskich ostatnich sezonów, czyli duży, stalowy, masywny design, przypominający męski czasomierz. To jeden z bestsellerów marki GUESS.

5. Lorus RH706BX9

Delikatna bransoleta zegarka kontrastuje z dość dużą kopertą, co w efekcie daje nietypowy "look". Lorus poza dobrą ceną to również świetna jakość, którą gwarantuje producent marki - Seiko.

6. Lacoste 2000872

Trochę elegancji i szczypta zabawy. Z jednej strony różowe złoto i szykowna , pleciona bransoleta, z drugiej zaś duży krokodyl na tarczy. Lacoste zawsze przełamywało trendy. Tak jest i tym razem. W całości ze stali szlachetnej.

7. GUESS W0231L6

Granat to ukochany przez markę GUESS kolor - szczególnie w tym sezonie. Widać to idealnie w najnowszej kolekcji zegarków. Piękne łączenie trzech trendów : masywnej stali, różowego złota oraz granatu, dało w efekcie niezwykle unikalny i efektowny zarazem zegarek. W całości ze stali szlachetnej.

8. Casio Sheen SHE-5020L-4AEF

Idealny dla fanek krwistej czerwieni i kryształów Swarovskiego. Do tego wyposażony w stoper oraz datownik. Dostępny również w opcji białej. Koperta ze stali szlachetnej. Pasek skórzany.

9. Lacoste 200815

Trochę złota, trochę srebra. Połączenie rzadkie, ale nadal w cenie. "Spokojny", elegancki styl przełamano pierścieniem o sportowym charakterze. W całości ze stali szlachetnej.

 

10. Casio Sheen SHE-3803SG-7AUER

Bardzo bogato zdobiony "okaz" . Jest tu wszystko - różowe złoto, stal szlachetna, kryształy Swarovskiego; nie tylko na kopercie, ale również na tarczy. Świetnie zastąpi biżuterię. Wykonany w całości ze stali szlachetnej.

Więcej o: