Zwykła dziewczyna odgrywa sesje zdjęciowe Kim Kardashian, Mirandy Kerr czy Justina Biebera. Efekt? Komiczny! I pełen dystansu do nierealnych kanonów piękna [ZDJĘCIA]

Aktorka komediowa parodiuje na Instagramie najsłynniejsze sesje zdjęciowe hollywoodzkich gwiazd, kulturę "selfie", a przede wszystkim brak dystansu do siebie "idealnych" aktorek, modelek i celebrytów.

Australijka Celeste Barber ma do siebie wielki dystans. Nie całkiem serio traktuje też show-biznes, a więc branżę, do której sama należy (jest aktorką komediową). Na swoim koncie na Instagramie Celeste odgrywa znane sesje gwiazd, takich jak Justin Bieber, modelka Miranda Kerr czy celebrytka Kim Kardashian, robiąc sobie żarty z ulubionego zajęcia gwiazd - pstrykania sobie idealnych i odrealnionych od codziennego wyglądu zwykłych ludzi selfie.

 

 

Zdjęcia, jakie Celeste zamieszcza na Instagramie i oznacza #celestechallengeaccepted, w zabawny sposób pokazują, jak bardzo odrealnione jest "prawdziwe życie gwiazd", jakim regularnie dzielą się na kanałach społecznościowych. Otóż Barber odtwarza konkretne ujęcia, a także kadry z sesji, jakie znalazły się na łamach "Vogue", "V Magazine" czy innych znanych miesięczników. Efekty są komiczne oraz pokazują, ile ilości kosmetyków, czasu i energii potrzebują gwiazdy, by strzelić sobie "naturalne selfie" lub by "wyjść naturalnie" na zdjęciu z sesji.

 

 

Więcej zdjęć z cyklu #celestechallengeaccepted znajdziecie w naszej GALERII. A może wy też podejmiecie wyzwanie Celeste?

Więcej o: