Nadchodzi jesień - zobaczcie najnowszą kolekcję polskiej marki Bizuu na nowy sezon [LOOKBOOK]

Znajdziecie coś dla siebie? My zakochałyśmy się w szaro-różowych futerkach i koronkowych sukienkach.

Jak czytamy w informacji prasowej, nowa kolekcja marki Bizzu, zwana Tribute to Her powstała w hołdzie kobiecie - wyjątkowej, spełnionej, ambitnej, wytrwałej, kochającej, pięknej i niezapomnianej.

Tym razem polska marka, słynąca z ultradziewczęcych, słodkich projektów, postawiła na klasykę i minimalizm. W nowej kolekcji dominują czerń, szarość, modne bordo i krem, nie zabraknie w niej także zgaszonych pasteli. W produkcji zastosowano szlachetne tkaniny sprowadzane m.in. z Francji i Włoch, w tym unikalne materiały o wielowymiarowej konstrukcji, powstające na krosnach.

Wśród jesienno-zimowych propozycji Bizuu są także dodatki - kapelusze, torebki z naturalnej skóry i ozdobne eleganckie rękawiczki.

Fankami Bizuu są m.in. Natalia Siwiec, Agnieszka Szulim, Paulina Sykuta, a także Sharon Stone, która zrobiła spore zakupy w warszawskim atelier, gdy dwa lata temu gościła w Polsce.

Cały LOOKBOOK nowej kolekcji BIZUU znajdziecie w naszej GALERII

nowa kolekcja bizuu, bizuu, bizuu jesień zima, bizuu jesień 2015, bizuu lookbook, bizuu 2015, jesień trendy, jesień 2015 trendy, trendy 2015Łukasz Pukowiec dla Bizuu

 


Więcej o: