Kasia Struss nie do poznania w sesji dla "Harper's Bazaar". Modelka pozuje w czerwonej, różowej i błękitnej peruce, jest blondynką i brunetką [ZDJĘCIA]

Kasia Struss, Harper's Bazaar UK

Kasia Struss, Harper's Bazaar UK (Harper's Bazaar UK/Instagram @erikmadiganheck)

Nowa fryzura może zdziałać cuda. A co dopiero osiem fryzur w różnych kolorach! Modelki mają szczęście - mogą często ulegać takim metamorfozom.

Kasia Struss jest obecna w światowym modelingu już od ponad dekady. W Polsce zaczynała m.in. na pokazach Macieja Zienia, ale zagraniczna branża szybko się o nią upomniała. Dziś występuje na wybiegu u Balmain, Versace, Alexandra Wanga, Dolce & Gabbana, dwukrotnie brała też udział w show Victoria's Secret.

Kasię kochają też fotografowie, bo jest jak kameleon, a dodatkowo miłe usposobienie i skromność sprawiają, że świetnie się z nią pracuje. Najnowsze zdjęcia Struss możemy oglądać w lutowym wydaniu brytyjskiego "Harper's Bazaar". Polską supermodelkę sfotografował Erik Madigan Heck:

 

Kasia na potrzeby sesji wystąpiła w kilku perukach. Oglądamy ją m.in. w ogniście czerwonych, borodowych, błękitnych czy jasnoróżowych włosach. Ale także w wersji bardziej naturalnej, z anielskimi blond pasmami:

 

W naszym wywiadzie w programie "Kobiecym Okiem" Struss wyznała, że bardzo lubi zmieniać się na potrzeby kolejnych sesji, a ciągłe przeczesywania, zmiany makijażu i strojów nie stanowią dla niej problemu. Podkreśliła jednak, że najlepszym miejscem pracy dla modelki jest... wybieg Victoria's Secret. Tam dziewczyny mogą być naprawdę sobą, czuć się bardzo swobodnie:

 

Zdjęcia Kasi Struss z sesji dla brytyjskiego "Harper's Bazaar" obejrzycie w naszej GALERII.

Modelka pozuje w zestawach z wiosenno-letnich kolekcji marek Gucci, Dolce & Gabbana, Stella McCartney, Dior, Chloe, Hermes i in.

Skomentuj:
Kasia Struss nie do poznania w sesji dla "Harper's Bazaar". Modelka pozuje w czerwonej, różowej i błękitnej peruce, jest blondynką i brunetką [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Moda: