Weszła w kadr podczas sesji znanego rapera, teraz robi karierę modelki. Przypadek zmienił życie 27-letniej Nigeryjki

Olajumoke Orisaguna - nigeryjska modelka

Olajumoke Orisaguna - nigeryjska modelka "z przypadku" ("This Day Style")

Olajumoke Orisaguna ma już w kieszeni kontrakt z agencją modelek i pierwszą okładkę.

Brytyjski raper Tinie Tempah i fotografka Ty Bello pojechali razem do Nigerii, aby zrealizować sesję zdjęciową w kraju przodków muzyka.

Tinnie Tempah w sesji dla Ty BelloInstagram @tybello

Zdjęcia wyszły świetnie, ale, ku zaskoczeniu ekipy, najlepsze okazało się to "zepsute" przez przypadkowego przechodnia. Obok muzyka pojawiła się młoda i zgrabna sprzedawczyni chleba, a uroda dziewczyny i jej wściekle czerwona sukienka przyćmiły bohatera sesji. Ponieważ zniknęła równie szybko jak się pojawiła, zachwycona fotografka zamieściła apel na Instagramie. "Kim jest ta dziewczyna? [...] Zdecydowanie POWINNA zostać modelką. Chętnie pomogę jej zbudować portfolio, jeśli będzie zainteresowana. Jest tak piękna i fotogeniczna... - pisała Ty Bello.

Tinie Tempah i przypadkowa dziewczyna na zdjęciu Ty BelloInstagram @tybello

Piękna sprzedawczyni okazała się być 27-letnią mamą dwójki dzieci, pracującą na targu przez 7 dni w tygodniu, żeby utrzymać rodzinę. Dziewczyna bardzo słabo mówi po angielsku i nie przyszłoby jej do głosy marzyć o karierze w show-biznesie. Jednak dzięki wsparciu fotografki, błyskawicznie znalazła się na okładce lokalnego magazynu "This Day Style". Bello sfotografowała 27-latkę w towarzystwie jej 14-miesięcznej córeczki Grace.

Olajumoke Orisaguna z córką w sesji dla Instagram @tybello

Następnie Olajumoke podpisała kontrakt z nigeryjską agencją Few Model Management, która już znalazła dla niej pierwsze płatne zlecenia. To przełom w życiu dziewczyny, która zostawiła męża i starsze dziecko, żeby wyjechać do Lagos za chlebem (dosłownie i w przenośni). Czy wkrótce zobaczymy ją na paryskich wybiegach?

ZDJĘCIA przypadkowej modelki Olajumoke Orisaguny

Skomentuj:
Weszła w kadr podczas sesji znanego rapera, teraz robi karierę modelki. Przypadek zmienił życie 27-letniej Nigeryjki
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane
Moda: