Pokaz kolekcji H&M jesień/zima 2011/2012 - wideo

W dzisiejszych czasach lookbook już nie wystarcza, bo świadomi konsumenci doskonale zdają sobie sprawę z możliwości programów graficznych. Dlatego wolą oglądać kolekcje na filmach z pokazów.

Od niedawna w sieci pojawiają się filmy z mini pokazów kolekcji, które nie są może tak efektowne, jak wielkie show podczas tygodni mody, ale pozwalają dokładnie przyjrzeć się kolekcji. Początkowo ten pomysł wykorzystywały jedynie butiki internetowe, które oprócz zdjęć dołączały wideo, ale teraz podchwyciły to również marki.

Jedną z firm, która zdecydowała się na pokaz wideo jest znana, szwedzka sieciówka H&M. Od kilku sezonów kolekcje marki można obejrzeć w sieci, do której trafił już film z ostatniej sesji. Stroje na jesień/zimę 2011/2012 prezentuje Karlie Kloss, która jest twarzą tej linii. Towarzyszy jej szwedzka modelka - Josefine Ekman Nilsson.

Modelki prezentują stroje, które już niedługo trafią do sklepów, a my mieliśmy okazję zobaczyć na żywo podczas prezentacji w showroomie. Zdjęcia nie oddają ich uroku, dlatego warto obejrzeć, jak prezentują się na modelkach. Uwagę przyciągają zwłaszcza zwiewne, kwieciste sukienki i spódnice oraz wieczorowe kreacje.

Więcej o: