Heidi Klum blogerką

To była wyłącznie kwestia czasu, by Heidi zaczęła prowadzić bloga. Modelka doskonale wie, jak dbać o swoją karierę i robi to znakomicie.

Heidi Klum jedna z najsłynniejszych modelek, o której Karl Lagerfeld kiedyś powiedział, że nie ma pojęcia kim ona jest, od kilu lat plasuje się w czołówce najlepiej zarabiających modelek świata. Jest naprawdę doskonałą bizneswoman - prowadzi programy, śpiew, projektuje i od czasu do czasu zajmuje się modelingiem. W ubiegłym roku, co prawda, rozstała się z Victoria’s Secret, ale dzięki temu zyskała czas na blogowanie.

Modelka postanowiła iść w ślady koleżanek z branży, jak Tyra Banks czy Coco Rocha, i zaczęła prowadzić bloga. Oczywiście zamieniła to w dobry biznes. Razem z partnerem - platformą lifestyle AOL stworzyła swój "wirtualny świat". Z czytelnikami dzieli się poradami dotyczącymi urodzi i mody, a niedługo zacznie też ujawniać swoje sekrety, pisać o rodzicielstwie i swoich dokonaniach. Początkowe notki przypominają to, co robią blogerki na całym świecie. Heidi prezentuje swoje stylizacje i przykładowe rzeczy, z których można stworzyć podobny zestaw. Co ważne, pozuje bez makijażu!

Warto tam zajrzeć - blog Heidi Klum.

Najlepiej zarabiające modelki Najlepiej zarabiające modelki >>

Modelki bez makijażu i retuszu Modelki bez makijażu i retuszu >>

Więcej o: