Lara Stone dla Toma Forda. Tym razem w kampanii perfum!

Tom Ford wciąż powiększa swoje perfumeryjne imperium. W kampanii reklamowej kolejnej buteleczki pojawia się Lara Stone, która jest twarzą jego linii kosmetyków do makijażu.

Tom Ford jest jednym z najbardziej kreatywnych artystów i projektantów we współczesnym świecie showbiznesu. Wciąż się rozwija i to cieszy.

Ford w ciągu ostatniego czasu postawił na rozwój zupełnie innej gałęzi swojej pracy. Projektant mocno skupia się na tematyce Beauty. Nie tylko wydał linię kosmetyków (o kontrowersyjnej kampanii pisaliśmy parę miesięcy temu), na rynku (również polskim) pojawiły się perfumy Black Orchid i White Patchula, ale również na kosmetyki kolorowe.

Najprawdopodobniej jest to po prostu dochodowy interes. Najnowsze zdjęcia kampanii reklamowej promującej kolekcję kosmetyków do makijażu, są niezwykle zmysłowe. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem wystąpiła w nich sama Lara Stone - która jest jedną z najlepszych i najbardziej zasłużonych modelek na świecie.

Wiadomo już, że poprzednie butelki perfum, które na rynku znalazły się stosunkowo niedawno wyprzedają się w rekordowym tempie. Pewnie dlatego Ford zdecydował się na wydanie kolejnego zapachu - Blond Violet. W kampanii możemy podziwiać znów piękną Larę Stone, która i tym razem prezentuje się doskonale.

Mert Alas i Marcus Piggott - autorzy zdjęcia stworzyli urzekający obraz i po raz kolejny spisali się na medal.

Nie jest to pierwsza kampania zapachu, w jakim możemy podziwiać modelkę. Doskonale znane nam są również zdjęcia promujące perfumy DKNY - Be Delicious.

Lara Stone w kampanii Toma FordaBe Delicious

Gwiazdy wybierają fryzury w stylu Glamour

Fryzury Glamour w stylu gwiazd

Więcej o: