Na czas karnawału - kolorowy eyeliner

Karnawał jest tak wyjątkowym czasem, że możesz bez przeszkód postawić na nieco bardziej innowacyjne pomysły dotyczące makijażu. My proponujemy kolorowe eyelinery!

Nie bój się koloru. Makijaż może być bardziej błyszczący niż zazwyczaj - bardziej szalony i spektakularny. Jeśli nie boisz się odważnych wieczorowych make-up'ów - propozycji jest wiele.

Prezentujemy wam jeden z przykładowych instruktaży:

1)   Rozpoczynając makijaż oczu - nie zapominaj o bazie pod cienie. Pamiętaj, że przed tobą cała noc zabawy. Tek kosmetyk pomoże ci utrzymać trwałość makijażu na dłużej. Pomaluj górną powiekę purpurowym cieniem ( jest to kolor, który wbrew pozorom ładnie komponuje się niemal z każdym kolorem tęczówki), jasny, perłowy cień zaaplikujcie w wewnętrznym kąciku oka. Będziecie potrzebowały również jaśniejszego odcienia fioletu, którym rozetrzyjcie linię łączącą purpurowy cień ze skórą pod łukiem brwiowym. Na koniec jasnym perłowym cieniem pomalujcie miejsce tuż pod brwią.

2)  Teraz czas na złoty eyeliner. Namalujcie nim kreskę na górnej powiece. Z kolei na dolnej powiece możecie namalować czarną kreskę, którą później delikatnie rozetrzyjcie pędzlem i odrobina purpurowego cienia.

3)  Cieniem w kremie pomalujcie wewnętrzną część dolnej powieki. Możecie też dodać odrobinę koloru (na przykład zielonego).

4)  Proponujemy przykleić również sztuczne rzęsy, które idealnie dopełnią wieczorowy look.

5)  Ważne, by usta pozostawić jednak w bardziej stonowanym kolorze. Tak żywo kolorowy i makijaż oczu wystarczy.

Zobaczcie wideo:

Zobacz też:

Jakiego korektora do twarzy powinnaś używać?

korektor, cera, kosmetyki

Więcej o: