Fryzura Jennifer Lawrence z Londynu

Zaliczacie to uczesanie do udanych?

Jennifer Lawrence na londyńskiej premierze "Igrzysk Śmierci" postawiła na naturalnie wyglądający makijaż z mocniej podkreślonym okiem i wyglądającą bardzo codziennie fryzurę. Szerokie pasma po bokach miały zapewne wyszczuplić optycznie twarz, podobnie jak przedzielona na pół grzywka, co subiektywnie uważamy za nieatrakcyjne - macie podobne zdanie?

From left, actors Josh Hutcherson, Jennifer Lawrence and Liam Hemsworth arrive at 'The Hunger Games' UK film premiere at the O2 arena in London, Wednesday, March 14, 2012.  Already surrounded with an anticipation matching the 'Twilight' franchise, 'The Hunger Games' opens in theaters on March 23, 2012. (AP Photo/Joel Ryan)

Fot. Josh Hutcherson, Jennifer Lawrence i Liam Hemsworth

Co sądzicie o tym uczesaniu? Nam wydaje się trochę za mało szykowne. Wolałybyśmy zobaczyć aktorkę w starannie wystylizowanym koku i grzywką zaczesaną na bok. Nie możemy się też powstrzymać od komentarza na temat obrysowania oka, które w tym wypadku wyjątkowo słabo się sprawdza.

Jakie jest Wasze zdanie na temat wizażu Jennifer? Co sądzicie o jej fryzurze - zbyt niechlujna czy stylowa? Zajrzyjcie do GALERII i komentujcie!

Czytaj dalej:

Rihanna

Słynne fryzury Rihanny w teledyskach

Gwiazdy, które przesadziły z botoksem

Botoksowe księżniczki nie mogą się uśmiechać!

Więcej o: