Latem Dior żegna się z klasyką szarości. Czas na neonowe kolory!

W stylizacji paznokci według marki Dior długo dominowały szarości. Dziś jednak czas na zmiany. Nowe lakiery są soczyście kolorowe.

Szary w wersji Diora wcale nie był ani nudy, ani nijaki - to klasa sama w sobie, ale nadszedł czas zmian. Tej wiosny na chwilę zapominamy o klasyce, po to by postawić na kolory. I to nie byle jakie! Dior zgodnie z najnowszymi trendami wprowadza właśnie kolekcję nowych lakierów do paznokci w żywych i niezwykle wyrazistych kolorach - dokładnie takich, jakie dziś nosimy najchętniej.

Nie oznacza to wcale, że szarości odstawiamy na zawsze. Ale dni będą teraz coraz dłuższe i cieplejsze - powitajmy je równie słonecznie!

Marka Dior dawno nie stawiała na taką paletę barw. Do tej pory dominowały stonowane kolory - oprócz szarości, był to grafit, granat, róże w pastelowych lekko "przybrudzonych" odcieniach. Wszystkie miały zimną barwę.

Dior LakieryDior Lakiery

Tym bardziej cieszy nas, że marka, która klasykę stawia często na pierwszym miejscu - nie zamyka się w raz przyjętych konwencjach. Na lato Dior postawił na dwa neonowe, elektryzujące odcienie pomarańczy i koralu.

Jak wam się podoba?

Dior Lakiery

Zobaczcie też:

Złote soczewki od Diora

Jak podobają wam się nowe kolory lakierów?
Więcej o: