Pierwsze zdjęcie Emmy Watson z kampanii Lancome

Zdjęcia do kampanii reklamowej z Emmą Watson w roli głównej zaczęły się w połowie marca. Dziś podglądamy pierwsze efekty sesji.

Niemałym zaskoczeniem była wiadomość, że Emma Watson zostanie twarzą znanych perfum marki Lancome Tresor in Love.

Jak do tej pory, większość osób kojarzyło Emmę z roli Hermiony Granger w filmach o Harrym Potterze. Aktorka, która dorastała wraz z kolejnymi adaptacjami filmowego hitu- wyrosła na piękną, młoda kobietę. Po sukcesach związanych z aktorstwem, świat zwrócił na Emmę baczniejszą uwagę. Przez pewien czas była twarzą marki Burberry, następnie stworzyła kolekcję dla ekologicznej firmy People Tree. Dziś swym wizerunkiem promuje produkt luksusowej marki kosmetycznej.

Zdjęciami zajął się Mario Testino, który bardzo chwalił sobie współpracę z młodą gwiazdą:

Obserwowałem Emmę długi czas. Pierwszy raz pracowaliśmy razem przy sesji dla Burberry, później fotografowałem ją przygotowując okładkę dla brytyjskiego Vogue'a, teraz z kolei dla marki Lancome. Ta dziewczyna jest jak kameleon. Komunikacja odbywa się zupełnie bezproblemowo. Ja o coś proszę, a ona natychmiast to robi".

Już teraz wiemy, że nie będzie to ostatnia wspólna sesja Emmy z Testino. W lipcu będą pracować przy okładce amerykańskiego Vogue'a.

Kariera 21-letniej Emmy wciąż kwitnie. W tym miesiącu zaczyna również zdjęcia do nowego filmu - The Perks of Being a Wallflower.

Emma Watson w sesji dla Lancome

Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał backstage sesji dla Lancome - zajrzyjcie do naszej galerii.

Zobaczcie też poprzednią kampanię perfum Tresor in Love marki Lancome


Więcej o: