Kolorowa kampania nowej linii kosmetyków Lancome

Wiosna w wydaniu Lancome również pełna jest soczystych kolorów. W najnowszej kampanii wzięły udział trzy znane modelki: Daria Werbowy, Arlenis Sosa i Elettra Wiedermann.

Nowa, wiosenna kampania reklamowa kosmetyków do makijażu marki Lancome jest jak wszystko w tym sezonie ekstremalnie kolorowa. Wśród cieni do powiek znaleźć można takie kolory jak: błękity, zielenie, czy intensywne fiolety. I mimo, że nie są to specjalnie oryginalne barwy, w połączeniu z intensywnymi kolorami kreacji - tworzą idealnie wiosenny wizerunek.

Powszechnie uważa się, że jeśli stawiamy na mocny makijaż oczu - to oszczędniej malujemy usta, lub odwrotnie - przy ciemniejszej pomadce - oczy podkreślane znacznie delikatniej. W tym sezonie jednak wszelkie tego typu zasady będą łamane. To czas, w którym króluje kolor! Im żywszy i bardziej wyrazisty - tym lepszy!

Warto pamiętać również o doborze właściwego koloru lakieru do paznokci. Dziś wiele marek ma je w swojej ofercie. Wciąż modne są intensywne sorbety, odcienie mięty, pomarańczy, czy żółtego.

W nowej kampanii reklamowej wzięły udział trzy znane i cenione w świecie mody - modelki: Daria Werbowy, Arlenis Sosa i Elettra Wiedermann. Zdjęciami zajął się Mario Testino. Fotograf już od lat zajmuje się sesjami do kampanii marki Lancome. Kunszt artysty jest zresztą powszechnie doceniany nie tylko przez tą luksusową markę.

 

Zobaczcie też kampanię z udziałem Emmy Watson

Emma Watson w reklamie Lancome

Więcej o: