Sekrety piękna według Mirandy Kerr

Każda gwiazda ma kilka swoich sekretów dotyczących tego, jak dba o perfekcyjny wygląd. Poznajcie ulubione sposoby Mirandy Kerr!

Jest jedną z najsłynniejszych modelek świata i w dodatku żoną Orlando Bloom'a! Miranda Kerr bez wątpienia jest osobą, której urody może pozazdrościć niejedna kobieta.

Jak dba o swoją urodę?

Oprócz tradycyjnych sposobów, które zna każda z nas, Miranda dzieli się dwoma najbardziej drogocennymi sposobami, które według niej można polecić każdej kobiecie.

Pierwszym z nich jest picie soku z owoców Noni (modelka przysięga, że to skuteczne). Noni to to tropikalna roślina występująca w obfitości na nieskażonych wyspach Tahiti. Od 2000 lat mieszkańcy Tahiti poprawiali stan swojego zdrowia pijąc sok z owoców Noni. Dzisiaj naukowcy są pod ogromnym wrażeniem efektywności działania tego owocu.

Sok pije od 14 roku życia. Robię to codziennie - mówi Miranda Kerr. Jeśli mam długi dzień przed sobą, to jest coś bez czego nie można żyć".

Sok z owoców Noni wspomaga ogólną odporność organizmu, dodaje energii, zawiera antyoksydanty i mnóstwo składników odżywczych.

Drugim sposobem jest olej kokosowy. Modelka używa go przede wszystkim w kuchni.

Nie wyobrażam sobie dnia bez oleju kokosowego. Używam go do sałatek albo zielonej herbaty. Codziennie 4 łyżki.

Kokos jest bardzo smaczny i do tego wartościowy - zawiera witaminę B2, B6, C i E oraz kwas foliowy, potas, wapń, magnez, fosfor, żelazo, sód i cynk.

Patrząc na modelkę - trudno jej nie uwierzyć!

Australian top model Miranda Kerr displays an outfit during the Victoria's Secret fashion show at the Kodak Theatre in Hollywood, California, 15 November 2007. AFP PHOTO GABRIEL BOUYS

Zobacz też:

Sekrety piekna według Beyonce

Exclusive Coverage  * EXCLUSIVE *  *EXCLUSIVE* Beyonce attends Beyonce's First Fragrance Launch After Party for

Więcej o: