Leona Lewis w nowej fryzurze

Leonie Lewis najwidoczniej znudziły się już odrobinę jej dotychczasowa fryzura. Ostatnio zmieniła kolor włosów, teraz z kolei uczesanie.

Leona Lewis jest kolejną gwiazdą, która potrzebuje odmiany. Najpierw swe długie, blond włosy przefarbowała na ciemny brąz, bliższy jej naturalnemu kolorowi. Teraz nadszedł czas również na zmianę uczesania.

W ostatnich dniach mieliśmy okazję oglądać gwiazdę w krótkim bobie. Niestety nie jest to fryzura, w której Leona wyglądała korzystniej.

Na szczęście wokalistka nie ścięła włosów, a jedynie umiejętnie je podpięła, co jest naszym zdaniem doskonałym sposobem na szybką zmianę wizerunku bez ryzykownej decyzji o ścięciu.

Jeśli ciekawi was - jak z długich włosów wykonać krótkiego boba - przypominamy instruktaż!

- na mokre jeszcze włosy - nałóż utrwalającą piankę,

- nakręć włosy na grube wałki i wysusz,

- gdy będą już zupełnie suche zdejmij je i roztrzep kosmyki palcami (bez rozczesywania!),

- jeśli nie pokręciły się wystarczająco, możesz dodatkowo się wspomóc. Na gorącą lokówkę nakręć mocno pojedyncze pasma włosów (przy bardzo długich włosach skup się również na końcówkach, tak, aby loki skracały włosy), możesz to tego celu użyć również papilotów,

- mocno natapiruj kosmyki, a następnie przedziel włosy na dwie części. Zrób poziomy przedziałek mniej więcej w połowie wysokości głowy. Dolną część włosów (tą od karku) podepnij delikatnie spinkami, górną część włosów puść luźno.

Aby efekt był zadowalający - górna część włosów musi mieć dużą objętość.

- na koniec użyj lakieru, który utrwali fryzurę, ale jej nie usztywni. Całość powinna sprawiać wrażenie lekkiego nieładu.

Przy takich fryzurach dobrze mieć pocieniowane włosy. Będą wówczas bardziej lekkie i łatwiej je będzie ułożyć.

Leona Lewis fot. AP Photo/Dan Steinberg/AG

Leona Lewis

Zobacz również:

Włosy - zapuścić, czy obciąć? Odwieczne pytanie kobiety

Rihanna

Więcej o: