Irina Shayk niczym Kate Middleton - pasuje jej taki styl?

Czyżby seksowna Irina Shayk pozazdrościła stylu Kate Middleton...?

Najwyraźniej piękna Irina Shayk należy do wielkiego grona fanek stylu Kate Middleton. Świadczy o tym przede wszystkim stylizacja, jaką modelka zaprezentowała na wtorkowej imprezie „The Perfect Bra” w londyńskim butiku marki Intimissimi. Drapowana suknia do kolan w kolorze kobaltowym, z długim rękawem i podkreśloną talią bardzo przypomina kreację, jaką miała na sobie Middleton podczas oficjalnego ogłoszenia jej zaręczyn z księciem Williamem:

Kate Middleton Agencja Gazeta

Pamiętna sukienka marki Issa London wyprzedała się w ciągu kilku godzin, od momentu gdy zdjęcia Williama i Kate obiegły świat. Od razu stworzono też jej kopię, identyczną jak oryginał.

Prince William and Kate Middleton, during a photocall in the State Apartments of St James's Palace, London to mark their engagement.

Nie dość, że sukienka partnerki Cristiano Ronaldo jest bardzo podobna do sukienki Kate, to modelka wzorem księżniczki wybrała też czarne dodatki - poza szpilkami-czółenkami również pasek i bieliźniany top. Irina tak jak Middleton zdecydowała się również rozpuścić i delikatnie podkręcić włosy, co oczywiście tylko wzmocniło podobieństwo obu stylizacji.

Irina Shayk (Irina Shaykhlislamova) launches Intimissimi Perfect Bra Collection and book at Intimissimi, Oxford Street, London, England 24th April 2012 full length blue wrap dress black belt hand on hip CAP/WIZ ?? Wizard/Capital Pictures

Jak sądzicie, czy seksownej Irinie Shayk pasuje taki „królewski styl”? My mamy wrażenie, że kobaltowa skromna sukienka pojawiła się w jej garderobie raczej przez przypadek - kłóci się bowiem z egzotyczną uroda i temperamentem modelki...

Więcej zdjęć w naszej GALERII

Więcej o: