Poznajcie Camilę Alves - piękną żonę Matthew McConaughey'a. Jak oceniacie jej suknię ślubną?

Piękna Camila Alves na swój ślub nie wybrała kreacji od Marchesy czy od Zuhaira Murada, ale od... Przekonaj się! Jak modelka prezentowała się jako panna młoda?

Choć kilka hollywoodzkich piękności próbowało go usidlić - w tym Penelope Cruz i Kate Hudson - to dopiero przy jej boku Matthew McConaughey postanowił się ustatkować. Piękna Camila Alves sprawiła, że raz na zawsze porzucił kawalerski styl życia i postanowił założyć rodzinę. Dzięki niej dziś jest przykładnym ojcem, a także, od dwóch tygodni, idealnym mężem.

Dowiedzmy się nieco więcej o modelce, która skradła serce jednego z największych przystojniaków na świecie.

Camila Alves

30-letnia Camila Alves pochodzi z Brazylii. Jej matka jest artystką, a ojciec farmerem. Dzieciństwo Alves upłynęło między malowniczymi zatokami plaży Bahia a uprawami kawy w Minas Gerais. Gdy miała 15 lat, Alves przyleciała do USA w odwiedziny do ciotki. Wizyta, która miała potrwać ledwie kilka tygodni, okazała się wyjazdem na zawsze.

Przez pierwsze cztery lata Camila zarabiała na swoje utrzymanie w Los Angeles pracując jako sprzątaczka, później kelnerka. W międzyczasie intensywnie uczyła się angielskiego. Wiedziała, że bez idealnej znajomości języka nie zrobi w USA kariery.

W wieku 19 lat Camila postanowiła podbić Nowy Jork. Wkrótce rozpoczęła karierę w modelingu. Kolejne wygrane na castingach zapewniły jej egzotyczna uroda i zniewalający uśmiech. Alves próbowała też swych sił w projektowaniu. Razem z matką stworzyła autorską linię torebek - Muxo. Prowadziła również reality show "Shear Genius".

Poznali się z Matthew McConaughey'em w 2007 roku. Dwa lata wcześniej aktor wyznał magazynowi „People”, że gdy spotka właściwą kobietę i poczuje, że to właściwy moment na ślub, nie zawaha się oświadczyć. Jednak nic nie wskazywało na to, że ów moment nadejdzie tak szybko. W końcu w 2005 roku McConaughey został uznany Najseksowniejszym Mężczyzną na Świecie. Miał rzucić się w wir zabaw i flirtów, a nie w stały związek. A jednak wybrał inaczej, niż oczekiwano.

Mniej więcej po roku od dnia, gdy po raz pierwszy się spotkali, Camila urodziła Matthew syna. Nadali chłopcu imię Levi, a McConaughey przyznał, że moment narodzin dziecka był najpiękniejsza chwilą w jego życiu. Camilę nazywał zaś coraz częściej „miłością jego życia”.

W 2010 roku na świat przyszła córeczka pary - Vida. Jest tak samo piękna jak jej mama i podobno jest oczkiem w głowie swojego taty. McConaughey stwierdził, że najwyższy czas scementować jego związek z Alves. W Boże Narodzenie 2011 roku napisał na jednym z portali społecznościowych:

Właśnie poprosiłem Camilę o rękę. Wesołych świąt!

Wielki ślub pary odbył się 9 czerwca 2012 roku. Wszyscy zastanawiali się, kto zaprojektuje suknię panny młodej. Stawiano m.in. na Zuhaira Murada, czyli libańskiego twórcę, którego projekty Alves nosi bardzo często. W jego sukni wystąpiła m.in. na pooscarowym przyjęciu „Vanity Fair”:

Camila Alves

Niektórzy twierdzili też, że suknia powstanie w salonie ulubionej marki hollywoodzkich gwiazd - Marchesy. W końcu to w jej kreacji Alves lśniła podczas tegorocznego festiwalu w Cannes:

Camila Alves

Jednak wszyscy byli w błędzie. Modelka wybrała kreację projektu 78-letniej Brazylijki, Ducarmo Castelo Branco. To przyjaciółka rodziny Alves, która suknie ślubne szyje od ponad 60 lat!

Poleciałam do Brazylii tylko raz, na mniej niż dwa dni, by zobaczyć na własne oczy, jak postępują prace nad moją wymarzoną suknią - wyznała Camila w rozmowie z „People”. - Miałam tylko jedną przymiarkę. Po prostu musiałam zaufać Branco. I nie zawiodła mnie!

Oto, jak prezentowała się romantyczna suknia z delikatnej koronki (zdjęcia również w galerii):

ślub, suknia ślubna, camila alves, matthew mcConaughey

Diamentowa opaska, która nadała stylizacji wdzięku i charakteru, jak również biżuteria, jaką miała na sobie tego dnia Camila, to dzieła Neila Lane'a. Tymczasem Matthew miał na sobie klasyczny garnitur od Dolce & Gabbana.

Ślub pary odbył się w Teksasie, na rodzinnym ranczo Matthew McConaughey'a , gdzie na co dzień mieszkają. Tort weselny nie był klasyczny - jego dolna część wyglądała jak flaga Teksasu, a górna jak flaga Brazylii. Wśród gości, jacy wysłuchali słów przysięgi, a później bawili się na przyjęciu, byli m.in. Reese Witherspoon, Woody Harrelson i Kenny Chesney. Gdy Matthew i Camila po raz pierwszy pocałowali się już jako mąż i żona, na sali rozległy się gromkie brawa.

Nowożeńcom życzymy dużo szczęścia - oby nie dotknęła ich hollywoodzka klątwa

Jak oceniasz stylizację ślubną Camili Alves? Zagłosuj w naszej sondzie!

Więcej zdjęć w GALERII

Jak oceniasz stylizację ślubną Camili Alves?
Więcej o: