Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska, Maja Sablewska i inni na jubileuszowej gali marki Apart [ZDJĘCIA]

Elegancka impreza wymagała eleganckich stylizacji, więc niektóre gwiazdy poszły na całość.

Z okazji swojego 30-lecia marka Apart wydała uroczystą kolację, na którą zaprosiła gwiazdy, projektantów i swoją słynną ambasadorkę - Anję Rubik. Anja była też najczęściej fotografowaną gwiazdą wydarzenia. Wyjątkowo supermodelka pojawiła się na gali bez swojego męża, modela Sashy Knezevica. Za to towarzystwa dotrzymywał jej chętnie Marcin Tyszka.

Anja miała na sobie jasną suknię z szyfonu i koronek oraz z rodzajem ultradelikatnej peleryny. To dzieło marki Elie Saab, prosto z kolekcji Haute Couture jesień 2013:

Elie Saabmat.prasowe

Efektowną, choć subtelną stylizację Anji uzupełniła śliczna torebka-puzderko marki Corto Moltedo oraz biżuteria marki Apart.

Małgorzata Kożuchowska postawiła zaś na elegancki i szykowny seksapil, wybierając na galę czarną suknię o oryginalnym smokingowym kroju marki Bohoboco oraz ozdobną torebkę od Alexandra McQueena. Elegancko chciała również wyglądać Maja Sablewska, jednak widać, że w takim zobowiązującym wydaniu gwiazda nie czuje się komfortowo. My również wolimy Maję w wersji grunge'owej, bo ani białe szpilki, ani tym bardziej perły i cekinowa "mała czarna" jakoś nam do niej nie pasują... Rozumiemy jednak, że dress code wymagał chwilowej zmiany stylu.

Na przyjęciu Apartu gościli również Robert Kupisz, Mariusz Przybylski, Dorota Wróblewska z mężem, Olivier Janiak, Tomasz Jacyków, Tomasz Karolak, a także stroniący ostatnio od czerwonodywanowych okazji Hubert Urbański (na szczęście już bez brody!).

ZDJĘCIA znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o: