Złote Globy 2015: Jak gwiazdy bawiły się na after party? Jennifer Lopez zmieniła kreację, pojawiły się Selena Gomez, Taylor Swift i Lea Michele, a także supermodelki [ZDJĘCIA + INSTAGRAM]

Większość gwiazd zmieniła kreacje, inne także fryzury. Uściskom, uśmiechom, komplementom, pocałunkom i wspólnym "selfie" nie było końca! W Hollywood zapanowała miłość.

Po wielkiej gali rozdania Złotych Globów hollywoodzka śmietanka przeniosła się do luksusowego The Beverly Hilton Hotel oraz do słynnej restauracji Circa 55, gdzie odbywały się eleganckie after party. Pierwsze zorganizował miesięcznik InStyle i wytwórnia Warner Bros., a drugie sam Harvey Weinstein.

Na imprezach bawiły się zarówno nominowani do globów, jak i nagrodzeni aktorzy, a także sporo gwiazd, jakich na czerwonym dywanie podczas tzw. oficjalnej parady zabrakło. Pojawiły się m.in. Selena Gomez, Taylor Swift i Lily Collins, a także supermodelki Chanel Iman, Cara Delevingne, Bar Refaeli czy Naomi Campbell. Pozostałe gwiazdy zmieniły swoje kreacje z tych bardzo glamourowych na koktajlowe, półcasualowe czy też wciąż eleganckie, ale mniej zobowiązujące.

Złote GlobyInstagram

Jennifer Lopez, której stylizacja inspirowana hollywoodzkim kiczem (tak, niestety>>>) wywołała sporo zamieszania na gali, na after party zjawiła się w seksownej, ale bardziej stonowanej, białej sukni od Amandy Wakeley. W ręku trzymała zaś modne futrzane boa.

Jennifer LopezAll Access Photo / All Access Photo/EAST NEWS

Salma Hayek jasną suknię marki Alexander McQueen zamieniła na wspaniałą drapowaną kreację w kolorze indygo od Gucci Premiere. Przebrała się także Diane Kruger, której czerwonodywanową stylizację uznałyśmy za jedną z najlepszych na tegorocznej gali>>>. Długą srebrną suknię aktorka zmieniła na małą białą-czarną kreację marki Giamba:

Diane Kruger

Tymczasem na imprezie platformy Netflix wyśmienicie bawiła się piosenkarka Rita Ora. Nie było jej na samej gali rozdania Złotych Globów, za to potem gratulowała nagrodzonym gwiazdom osobiście. Rita miała na sobie efektowną czerwoną suknię o tzw. syrenim kroju. Zaprojektował ją Zac Posen. Brytyjska artystka spędziła noc m.in. w towarzystwie Jennifer Lopez.

Dużo zdjęć z after party + zdjęcia, jakie gwiazdy opublikowały na Instagramie, znajdziecie w naszej GALERII>>

 

Rita Ora, J.LoInstagram

 

Więcej o: