Fashion Designer Awards 2016: Horodyńska w sukience w tygrysy, Maciejak w futrze, Sykut bardzo skromnie [ZDJĘCIA]

Choć dress code brzmiał: kolor, większość gwiazd zasiadających w jury konkursu Fashion Designer Awards postawiło na czerń. Tylko Horodyńska zaszalała.

Ruszyła już ósma edycja ogólnopolskiego konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards. Konkurs co roku wyławia najlepszych i najzdolniejszych, a także daje im możliwości, by rozwijali swój talent. Tym razem nagrody to m.in. czek na 15.000 zł, udział w kursie marketingu modowego z Alberto Campagnolo - specjalistą działu marketingu centrali Giorgio Armani, wyjazd na targi Premier Vision do Paryża z Whirpool - partnerem strategicznym FDA, jak również staże w dziale stylizacji TVN i w atelier marki Bizuu.

Siła konkursu Fashion Designer Jury to profesjonalne jury. Ponownie zasiadają w nim m.in. projektantki Lidia Kalita i Agnieszka Maciejak, prezenterka Paulina Sykut, a także Joanna Horodyńska, Tomasz Ossoliński, Dorota Wiilams oraz redaktor naczelna Lula.pl, Natalia Hołownia. Do tego grona w tym roku dołączyły m.in. aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska i blogerka Macademian Girl.

Fashion Designer Awards 2016Monika Szałek

Tym razem temat przewodni FDA to Tribute to Colors. To przeciwieństwo zeszłorocznego motywu, czyli Moods of the Night, który kojarzył się raczej z czernią i ciemnymi barwami. Choć obowiązującym na konferencji dress code'em był po prostu kolor, większość członków jury postawiła na... elegancką czerń. Wyłamały się prowadzące, czyli Joanna Sokołowska-Pronobis, pomysłodawczyni FDA, oraz dziennikarka Polsat Cafe Paulina Drażba.

Fashion Designer Awards 2016Monika Szałek

Natomiast w kapitule jury od czerni odcięła się Joanna Horodyńska. Gwiazda, która właśnie wróciła z wakacji na Zanzibarze, postawiła na jasną jedwabną sukienkę pokrytą nadrukiem kolorowych tygrysów. To projekt Stelli McCartney. Do swojej odważnej kreacji Horodyńska dobrała czarne szpilki z ćwiekami od Valentino oraz pudroworóżową torebkę Chanel.

Fashion Designer Awards 2016Monika Szałek

Dużo zdjęć z konferencji znajdziecie w naszej GALERII

Więcej o:
Skomentuj:
Fashion Designer Awards 2016: Horodyńska w sukience w tygrysy, Maciejak w futrze, Sykut bardzo skromnie [ZDJĘCIA]
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX