Jessica Alba - nawet w ciąży bawi się modą

Choć Jessica Alba jest się już w siódmym miesiącu ciąży, wciąż nie traci zamiłowania do zabawy modą.

Aktorka już wkrótce zostanie mamą. Ze swoim mężem Cashem Warrenem ma już 3-letnią córkę Honor. Alba doskonale czuje się w roli mamy i twierdzi, że dzięki macierzyństwu odkryła istotę kobiecości.

Całe życie wstydziłam się swojego ciała i seksualności." - przyznała w wywiadzie, którego udzieliła Allure. - "Byłam nieśmiała, co przeszkadzało mi w karierze. ( ) Dopiero gdy urodziłam córkę, zaakceptowałam samą siebie. Zrozumiałam, jak wspaniale jest być kobietą i dawać nowe życie." - dodała.

Również w trakcie ciąży Alba chce zadawać szyku. Jednak czasami w pogoni za pięknym wyglądem zdarza się jej wystawiać zdrowie na ryzykowną próbę. Niedawno, idąc na zakupy, Alba założyła sandały Louboutina na wyjątkowo wysokim obcasie. Wywołało to burzliwą dyskusję, czy aby rzeczywiście takie buty były odpowiednie dla kobiety w ciąży.

Podczas zbiórki pieniędzy na rzecz organizacji Baby2Baby, pomagającej dzieciom z ubogich rodzin, Alba znów udowodniła, że nie jest zwolenniczką butów na płaskiej podeszwie. Tym razem wybrała espadryle na koturnie od Hermesa. To jednak nie buty wzbudziły najwięcej komentarzy. Największą wątpliwość budzi połączenie kolorowej sukienki w poziome pasy z czarną spódnicą. Kreacja Chrisa Benza, którą Alba przepasała pod biustem paskiem, mogłaby się spokojnie obronić, ale w połączeniu ze spódnicą tworzy nieudaną kompozycję. W tej stylizacji dzieje się za dużo, na dodatek całość wygląda niezgrabnie. Niemniej, godne pochwały jest to, że Jessica nie traci zainteresowania modą. Mogła wybrać najprostszy wariant i nałożyć obszerny t-shirt, ale przynajmniej próbowała stworzyć bardziej kobiecy look.

Andrzej Grabarczuk

 

Więcej:

Gwiazdy w ciąży - zobacz ich styl!

Gwiazdy w ciąży

Więcej o: