BaByliss, i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic

BaByliss, i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic

BaByliss, i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic kolaż lula.pl

Podziel się

Prostownica: BaByliss, i-Pro 235 ionic XL Diamond Ceramic

Cena: 350 zł

Płytki: Z powłoką Diamond Ceramic, która jest jeszcze bardziej gładka, odporna na zarysowania.

Temperatura: Do dyspozycji mamy 6 ustawień temperatury w dwóch kategoriach - Protect i Intense. Maksymalna temperatura to 235 stopni.

Dodatkowo: Technologia I-temperature szybko nagrzewa i utrzymuje równą temperaturę na całej powierzchni płytek o wymiarach 35x120mm.

Naszym zdaniem: Wielki plus za technologię Wet&Dry, która pozwala na stosowanie prostownicy nawet na mocno wilgotnych włosach. Oczywiście to rozwiązanie w sytuacjach wyjątkowych - mokre włosy + wysoka temperatura to nigdy nie jest dobre połączenie, ale same wiecie, że czasem po prostu nie ma czasu na suszenie!

Zdjęcie Babyliss i-Pro 235 XL ST389E
Babyliss i-Pro 235 XL ST389E
w okazje.info

Czy wiesz, jakie produkty przydadzą się podczas stylizacji włosów?

Wszystkie zdjęcia
Komentarze (6)
Jak wybrać dobrą prostownicę i nie popełniać błędów przy jej stosowaniu? Ekspertka radzi, a my wybieramy najciekawsze urządzenia
Zaloguj się
 • Izabela Anna

  Oceniono 1 raz 1

  Też mam prostownice babylissa model ST395E – I-Pro 230 Steam na parę. Prostownica nawilża podczas prostowania i nadaje połysk, wyprostowane nią włosy utrzymują się dłużej niż po prostowaniu zwykła prostownicą

 • sevoja

  Oceniono 1 raz 1

  Bardzo dobry produkt. Prosta w użyciu. Ładny wygląd. Dobrze utrwala i szybko się nagrzewa. Polecam.

 • kiszman

  0

  Przykład porządnej prostownicy - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-prostownica-the-straightener-bab2091pe.html Pewnie, że tutaj pojawia się już budżet z zupełnie innej półki, ale moim zdaniem zdecydowanie warto coś takiego podjąć. Oczywiście zawsze pozostaje kwestia budżetu, jakim dysponujecie, ale w każdym przypadku to ma sens.

 • Barbara Joanna

  0

  Prostownicę babylissa taką różowo złotą dostałam od mamy na urodziny i jestem bardzo zadowolona bo wreszcie mam sprzęt który nie niszczy włosów. włosy pięknie lśnią i są zdrowe mimo codziennego prostowania.

 • Zuzanna Kulik

  0

  A ja mam prostownicę od www.europe-hair.com/ :) kupiłam pare miesięty temu a teraz jest w super promocji, na prawdę warto, szybko się nagrzewa, dobrze się z niej korzysta i nie niszczy tak wlosow

 • sevoja

  0

  Prostownica jest super, bardzo szybko prostuje włsoy, nie niszczy ich i nie elektryzuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane